Обсяги торгів Ethereum-опціонами перевищили аналогічний показник для деривативів BTC

Лайфхаки

Активність на ринку ETH-опціонів за останні 24 години стала рекордною. Перевищення Ethereum показників над показниками Біткоїна сталося вперше за рік, за даними на 14 квітня 2023 року

Объемы торгов Ethereum-опционами превысили аналогичный показатель для деривативов BTC

Фото: pixabay.com

Торгові обсяги опціонами ETH перевищили аналогічний показник BTC. Причиною цього стало оновлення Shanghai, яке стимулювало зростання інтересу з боку користувачів та трейдерів.

За останні 24 години активність на ринку опціонів на ETH досягла рекордного рівня. Це був перший раз за рік, коли обсяг торгів опціонами на ETH перевищив аналогічний показник для BTC за даними на ранок 14 квітня 2023 року. Дослідники повідомили, що на деяких великих біржах було укладено контракти на загальну суму $1,23 млрд. Згідно з сервісом відстеження даних Laevitas, це склало приблизно 60% від глобальної активності криптоопціонів і виявилося приблизно на 50% більше обсягу торгів BTC-деривативами у розмірі $823, 7 млн.

Як ми писали у нашому матеріалі Криптоопціони та ф’ючерси: Як заробити на деривативах криптовалютного ринку, опціони — це похідні контракти, які дають покупцю право, але не зобов’язання, купити базовий актив за заздалегідь визначеною ціною у певну дату або до неї. Кол-опціон дає право на придбання, а пут — на продаж. Трейдери використовують цей інструмент, щоб хеджувати позиції на спотовому та ф’ючерсних ринках.

За даними Deribit, відкритий інтерес (OI) до Ethereum становить майже 2,7 млн відкритих контрактів. Цей показник відображає сукупну вартість всіх позицій, що знаходяться в учасників ринку деривативів на кінець торгового дня, та використовується для визначення ринкових настроїв та сили цінових тенденцій.

Коефіцієнт пут/кол опціонів на ETH знаходиться на позначці 0,42. Він розраховується шляхом поділу кількості опціонів пут (коротких) на кількість торгованих опціонних контрактів кол (довгих). Значення вище 1 вважається ведмежим.

Максимальна больова точка для опціонів Ethereum складає $1800. Це ціна, за якої актив принесе фінансові втрати найбільшій кількості власників.

Експерти нагадали: оновлення Shanghai дозволило стейкерам та валідаторам виводити свої ETH зі смарт-контрактів. Деякі монети було заморожено у мережі з грудня 2020 року.

З моменту апдейта індекс ціни ETH зріс більш ніж на 10%. Він досяг свого 8-місячного максимуму $2115, всупереч численним побоюванням про падіння котирувань Ethereum. Підвищений попит також виявився у позитивному перекосі короткострокових та довгострокових опціонів. Він вимірює спред між премією за волатильність або цінами колів і путів.

За даними на 17:30, котирування Ethereum зафіксувалися на позначці $2100. Ринкова капіталізація сягає $252,502 млрд.

Детальний аналіз ринку криптовалют 14 квітня читайте у нашому щоденному матеріалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Prompt
#Обсяги #торгів #Ethereumопціонами #перевищили #аналогічний #показник #для #деривативів #BTC

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар