Переведення пенсії до Ощадбанку без заяви: коли можливо

Лайфхаки

Отримувач виплати також може змінити банк обслуговування

Деньги

Фото: radiotrek.rv.ua

Пенсійний фонд України у ряді випадків може перевести пенсію отримувача до Ощадбанку без відповідної заяви. Про це пише видання “На пенсії”. Така зміна допустима у тих випадках, коли доставка пенсії раніше здійснювалася через Укрпошту, але у зв’язку з будь-якими обставинами (у тому числі війною) доставка пенсійної виплати поштою більше не можлива.

Постанова Кабміну №162 від 26 січня 2022 року регламентує порядок зміни процедури доставки пенсії. Згідно з документом, якщо Укрпошта повідомляє про технічну неможливість доставки виплат до певного регіону, Пенсійний фонд відкриває в Ощадбанку рахунок, на який надалі відбуватиметься нарахування пенсій. При цьому заява від отримувача не потрібна.

Якщо з тієї ж причини пенсіонер не міг отримати грошові виплати в попередні місяці, загальна сума пенсійної заборгованості надходить на його рахунок у держбанку. Подавши заяву у відділенні ПФ за місцем проживання, одержувач може змінити банк обслуговування на будь-який інший.

Заяву також можна надіслати через веб-портал електронних послуг ПФУ за допомогою кваліфікованого електронного підпису. Для цього необхідно в особистому кабінеті на сайті відомства зайти до розділу “Про пенсійне забезпечення” та перейти до пункту “Внесення змін до пенсійної справи”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ПриватБанку обіцяють на третину розширити програми корпоративного кредитування у 2023 році

Ми раніше повідомляли, що Державна міграційна служба повідомляє про проведення робіт з оновлення програмного забезпечення сервісів обліку персональних документів. У новій версії ПЗ можлива зміна транслітерації прізвищ власників ID-карт і паспортів для виїзду за кордон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Зростання кількості проблемних кредитів змушує банки звернутися до колекторів – Опендатбот

Грант до мільйона гривень: у Мінекономіки розповіли про програми підтримки ветеранів

За матеріалами сайту napensii.ua

Prompt
#Переведення #пенсії #до #Ощадбанку #без #заяви #коли #можливо

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар