Рекордний сонячний модуль виробляє електрику і тепло

Uncategorized

Німецька компанія Sunmaxx і британська Oxford PV анонсували сонячний модуль Solar Hammer. Це перший у своєму роді модуль, що поєднав тандемний перовскіт-кремнієвий елемент з фотоелектротермічною системою. Новинку представили на виставці Intersolar 2024 у Німеччині. Її електрична ефективність становить 26,6%, тепловий ККД – 53,4%. Електрична потужність модуля розміром 6*10 см – 433 Вт.

Модуль “Сонячний молот”, представлений у перший день виставки Intersolar 2024, володіє примітною загальною ефективністю в 80% при площі апертури 1,63 м.кв. Потужність модуля М6 розміром 6*10 см – 433 Вт, що перевершує попередній рекорд, зафіксований Інститутом Фраунгофера, повідомляє PV Magazine.

Також компанія Sunmaxx PVT наголосила, що це перший випадок, коли і фотоелемент, і модуль виготовлені в Німеччині.

“Модулі Sunmaxx PVT поєднують перевірену технологію управління тепловим режимом автомобільної промисловості з фотовольтаїкою, – заявили розробники. – Це дає загальну ефективність перетворення 80%, підтверджену Інститутом систем сонячної енергії Фраунгофера”.

Розробники планують налагодити випуск серійних модулів “Сонячний молот” у найближчі рік-півтора. Модуль буде продаватися в Німеччині, Швейцарії та Австрії, крім того, компанія має намір отримати патент на торгівлю з іншими країнами.

“Ми вважаємо, що ця технологія виявиться корисною для домовласників, підприємств і муніципалітетів, які прагнуть швидко домогтися своїх цілей з декарбонізації, і що це партнерство стане корисним для сонячної індустрії Німеччини”, – сказав глава Sunmaxx Вільгельм Штайн.

#Рекордний #сонячний #модуль #виробляє #електрику #тепло

Source link

Оцініть статтю