Робимо слайм самостійно !

Лайфхаки

Слайм – це різновид ігрової маси, яку діти люблять ліпити та грати. Він зазвичай має консистенцію м’якої, гладкої та еластичної пластиліну, який можна витягувати, розтягувати, стискати та скручувати у різні форми.

Слайм може бути зроблений з різних інгредієнтів, але найпоширеніші включають клей PVA, боракс, гель для волосся, рідку пральну машину та крохмаль. Крім того, слайм може бути різнокольоровим та мати різні аромати, блискітки, кульки, шматочки піни та інші декоративні елементи.

Слайм можна використовувати в іграх і для сенсорної стимуляції, а також як інструмент для навчання та розвитку моторних навичок дітей. Однак не забувайте, що слайм не є продуктом для їжі, і його не слід ковтати. Також слід використовувати слайм під наглядом дорослих, щоб уникнути нещасних випадків.

Як виготовити Слайм ?

Інгредієнти:

1/2 склянки клею PVA (можна купити в хобі-магазинах чи онлайн)
1/2 склянки води
1/2 чайної ложки харчового барвника (якщо ви хочете зробити кольоровий слайм)
1/2 чайної ложки бораксу (також можна купити в хобі-магазинах чи онлайн)

Кроки:

У велику миску додайте 1/2 склянки клею PVA.
Додайте 1/2 склянки води в миску з клеєм і ретельно перемішайте.
Якщо ви хочете зробити кольоровий слайм, додайте 1/2 чайної ложки харчового барвника в миску і знову перемішайте.
В іншій мисці додайте 1/2 чайної ложки бораксу та 1/2 склянки води. Ретельно перемішайте, доки боракс не розчиниться.
Повільно додавайте розчин бораксу в миску з клеєм та водою, постійно перемішуючи суміш.
Продовжуйте додавати розчин бораксу доти, доки суміш не стане слаймом. Зазвичай це займає приблизно 5-10 хвилин.
Вийміть слайм із миски і почніть місити його руками, щоб він став більш еластичним та готовим до гри!

Як зробити слайма без клею

Будь ласка, пам’ятайте, що слайм не є продуктом для їжі, тому не їжте його. Також не забувайте, що боракс може бути дратівливим, тому не давайте слайм дітям віком до 3 років і завжди дотримуйтесь інструкцій з використання боракса. Існує кілька способів зробити слайм без клею. Ось один із них:

Інгредієнти:

  • Крохмаль (1 склянка)
  • Вода (1/2 склянки)
  • Харчовий барвник (за бажанням)
  • Рідке мило для рук (2-3 столові ложки)

Послідовність :

  1. У велику миску додайте 1 склянку крохмалю.
  2. Додайте 1/2 склянки води в миску з крохмалем і ретельно перемішайте, доки однорідна суміш не вийде.
  3. Якщо ви хочете зробити кольоровий слайм, додайте кілька крапель харчового барвника та знову ретельно перемішайте.
  4. Додайте 2-3 столові ложки рідкого мила для рук у миску із сумішшю крохмалю та води. Почніть замішувати суміш руками.
  5. Продовжуйте місити суміш руками доти, доки вона не стане гладкою та еластичною. Якщо суміш надто суха, додайте ще трохи мила для рук.
  6. Вийміть слайм із миски та почніть грати з ним!

Пам’ятайте, що склад слайма може змінюватися в залежності від інгредієнтів, і ви можете експериментувати, щоб знайти ідеальний рецепт для вас.

Для чого одают крохмаль ?

Крохмаль додають до слайму, щоб змінити його консистенцію. Крохмаль робить слайм твердішим і пружнішим, дозволяючи йому краще тримати форму і не розтікатися. Крім того, крохмаль додає в слайм деяку плинність і слизову оболонку, що є однією з основних характеристик слайма.

Крім крохмалю, до складу слайма можуть входити інші інгредієнти, такі як клей PVA, боракс, рідке мило для рук, гель для волосся і т.д. Кожен з цих інгредієнтів робить свій внесок до складу слайма і дозволяє отримати різні типи слайма з унікальними властивостями. Наприклад, слайм на основі клею PVA виходить м’яким і липким, а слайм на основі бораксу – більш твердим та пружним.

Антистрес гра !

Жуйки для рук – це ті антистреси, які люблять і діти, і дорослі. Грати та клацати слайм можна практично в будь-яких умовах. При цьому іграшка і сама гра чудово знімає напругу, дозволяє відволіктися під час очікування, переключитися з одного завдання на інше. Для того щоб знизити рівень стресу, студентам перед іспитами або в очікуванні оцінки рекомендується м’яти хендгами або перекидати сформовану кульку з руки в руку.

Проста гра, а саме підкинути і зловити кульку, що відскочила, для дітей і підлітків стане кращим тренажером реакції та координації. Якщо у гравців є кілька щільних стрибунців, можна вправлятися в метанні куль, модифікувавши правила гри в боччі.

Оцініть статтю
Додати коментар