Роздали крісла та оклади в місті Старокостянтинові

Проблеми міста

На минулій сесії, яка відбулась 5 січня вдалось зібратися 17 депутатам з 34. Що саме завадило прийти іншим народним обранцям нам не відомо. Відсутніми в залі були депутати від “Команда Симчишина” “Європейська солідарність” “За майбутнє”.

В мережі facebook дана ситуація дуже обурила містян. Але це не завадило, чиновникам роздати портфелі, та обрати заступників для міського голови.

З сюжету телеефіру «Прямий» : У міський раді міста Старокостянтинова складається антидемократична коаліція до якої входять політичні партії «Слуга народу» «ОПЗЖ» «Батьківщина» «Нова політика» які разом з мером призначають 11 заступників міського голови , секретаря , керуючого справами , а також затверджують 365 посад для чиновників. За твердження міського голови таким чином він створює робочі місця. Але постає питання для кого ?

365 посад створені для колишніх чиновників, які після утворення Старокостянтинівського ОТГ мали б втрати або змінити роботу.  Як зауважує  голова фракції «Наш край» в Старокостянтинівській міській раді  Василь Ковбель «Я вважаю, що це забагато для нашого міста  і громади, тому що це все ляже, перш за все, на плечі платників податків».

Замість того щоб провести кадрову чистку, депутати міської ради вирішили, працевлаштувати «минулих чиновників» в новоствореному ОТГ.

А чого можна було очікувати ? Минулі вибори до міської ради якісно не змінили склад депутатського корпусу і керівного складу міської ради. Одні і ті самі політики переобираються вже понад 8 років. Єдине що змінюється в депутатів міської ради це партійна приналежність, а все інше залишається не змінним.

Оглядаючи політичне життя міста не можливо пройти повз гучні заяви деяких депутатів в мережі facebook

Джерело
Оцініть статтю