Темні оборудки сільських громад Старокостянтинова

Проблеми міста

Ключові питання 2 сесії міської ради VIII скликання міста Старокостянтинова:

Головним питання 2 сесії міської ради стало земельне питання, а саме розкрадання земельних ділянок, «маленьким колективом людей, за допомогою деяких сільських голів » як зауважив голова земельної комісії  Андрій Поліщук, в селах які приєднались до Старокостянтинівської ОТГ. За зауваженням депутатів  саме децентралізація дала змогу виявити ці незаконні дії . Хочеться вірити що нарешті представники влади перейдуть від слів до дій і нарешті село отримає те що в нього вкрали.

Сума збитків понад 1 мільярд  

«Позабирали всі пасовиська , берега річок ,десятки років користувались землею  і не платили ні копійки до бюджету .Однією рукою писали заяви другою ставили підписи» зауважив у своєму виступі Полупан Степан Петрович

З виступів депутатів Степана Полупана та Андрія Поліщука випливає що до незаконних оборудок з землею причетні колишні голови сільських рад, та ще деякі особи , «які пачками давали АТОшніків щоб оформити земельні ділянки, а потім перепродували для інших», про яких поки не говорять в голос депутати. «Більше ніж на 1 мільярд гривень вкрадено земель в сільських громадах Старокостянтинова » за словами депутата міської ради Степана Полупана, він також пообіцяв, кримінальні справи всім причетним до незаконних оборудок з земельними ділянками.

Також Андрій Поліщук звернувся до міського голови з особистим прохання звернутись до відповідних правоохоронних органів «На ту людину яка давала клопотання, щоб приховати 740 гектар ,  бездіяльність має бути покарана. »

Гроші для адмінресурсу чи медицині Старокостянтинова

Крім земельних питань, вирішували також призначення старост по  Старокостянтинівської ОТГ.

При обговоренні цього питання деякі депутати зауважили що регламент передбачає обговорення висунутих кандидатур на посаду, на що міський голова зауважив що запропоновані особи тривалий час працюють в своїх громадах «і кожен на своєму місці».

При розгляді питання що до старостинськіх округів в Старокостянтинівському ОТГ , депутати звернули увагу що більше уваги приділено для формування адміністративного штату сільських громад. Що дає додаткове навантаження на бюджет. Доцільність цього рішення поставив депутат Сторожук Юрій Олексійович. З його слів випливає що доцільніше кошти які витрачаються на адміністративний штат сільських громад витратити на допомогу медичним працівникам.

Оцініть статтю
Додати коментар