Розмір пухлини зменшили, імплантуючи «відредагований» жир

Uncategorized

Генетично модифікований жир можна трансплантувати мишам, щоб зменшити трансплантовані пухлини людини.

Вчені використовували інструмент редагування генів CRISPR, щоб зробити білий жир «бежевим». Потім вони використовували бежевий жир для зменшення пухлин у мишей.

Жир, висмоктаний з організму і змінений за допомогою інструменту редагування генів CRISPR, можна використовувати для лікування раку. Однак ще належить з’ясувати, чи буде експериментальна терапія безпечною та ефективною для людей.

Нове дослідження показало, що білий жир, витягнутий з організму, можна генетично перепрограмувати для імітації бурого, а потім ввести в організм гризунів для зменшення пухлин.

Бура жирова тканина — один з двох видів жирової тканини у ссавців. Бурий жир добре розвинений у новонароджених і у тварин, що впадають в сплячку. У дорослої людини бура жирова тканина присутня і метаболічно активна, проте вона регресує з віком.

Білий жир накопичує надлишкову енергію в організмі, а бурий нагріває тіло, руйнуючи цукор в крові або глюкозу. Цю функцію можна використовувати, щоб позбавляти пухлини поживних речовин, необхідних їм для зростання. В ході дослідження цю ідею перевірили з використанням білого жиру, витягнутого як з людей, так і з мишей, а також пухлин, трансплантованих від людей і мишей.

Співробітники Каліфорнійського університету в Сан-Франциско протестували метод трансплантації модульованого жиру (adipose modulation transplantation, АМТ) на мишачих моделях раку молочної залози, товстої кишки, підшлункової залози і простати і виявили, що імплантація бурого жиру призводить до зменшення всіх цих пухлин до половини їх розміру.

#Розмір #пухлини #зменшили #імплантуючи #відредагований #жир

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар