Щоденний огляд криптовалютного ринку: 27 лютого

Лайфхаки

Щоденний огляд курсу та актуальних новин про криптовалюти

Криптовалюти відступають перед багатосторонніми регулятивними атаками й гарячими економічними даними, Ірак пропонує гнучкість розрахунків за імпорт за межами долара США, а економічні дані, що надходять із США, неоднозначні.

Ціна Біткоїна (BTC) у вихідні впала приблизно на 6,8%, а Ethereum (ETH) – на 6,3%.

Висхідний рух BTC на денному графіку було зупинено динамічним рівнем опору у вигляді експоненційної середньої ковзної EMA 300 D, що призвело до відкату ціни до середини горизонтального каналу, позначеного на графіку.

Ціна вже двічі виходила за межі формації, утворивши дві зони ліквідності на відмітках $21 500 і $25 000, найімовірнішим залишається рух до $25 000, принаймні поки покупці утримують Біткоїн над серединою каналу та EMA 21 D.

Першим сигналом буде закріплення ціни над EMA 300D, що дозволить пробити верхню межу торгового каналу. Баланс сил зміститься у бік продавців при відході ціни під корекції 0,618 по Фібоначчі ($22 833), у цьому випадку першою зупинкою низхідного імпульсу стане рівень підтримки на позначці $22 000, за слабкої реакції покупців наступна зона розвороту – $21 500.

Ethereum (ETH) збільшив свою вартість у парі з BTC на 1,2% за останні 24 години. Активу вдалося подолати рівень опору на позначці $1600, наступна логічна мета висхідного руху в районі $1690.

Найбільша стейкінгова платформа Lido Finance наприкінці минулого тижня зафіксувала максимальний денний приплив коштів за всю історію існування сервісу, до стейкінгу потрапило 150 тисяч ETH на загальну суму майже $240 млн.

Але основною причиною підвищеного інтересу з боку спільноти є майбутнє оновлення Shanghai. Воно за своєю значущістю поступається хіба що The Merge, яке перевело Ethereum на алгоритм Proof-of-Stake (PoS).

Shanghai відкриє користувачам можливість виводити ETH з депозитного контракту Beacon Chain та передбачає низку покращень системи. Багато учасників спільноти стурбовані потенційним тиском на ціну ETH через опцію, що відкривається. Деякі впевнені, що апгрейд негативно позначиться на токенах сервісів ліквідного стейкінгу на кшталт Lido та ринку загалом.

Нативний токен майданчика LDO з грудня 2022 року демонструє позитивну динаміку, ціна впритул наблизилася до рівня опору в районі $3,2, при його пробитті актив рушить до позначки $3,9.

Альткоїни:

  • Розміщення проєкту AstroX (ATX) на торговій платформі BitMart стало причиною зростання ATX на 50%.
  • Стратегічне партнерство Across Protocol (ACX) з платформою опціонів Buffer Finance призвело до подорожчання ACX на 30%.
  • Анонс про швидкий дозвіл гри Celestial (CELT) в мережі OKChain збільшив вартість OKChain на 25%.

Минулого тижня спостерігався рух вниз для 10 найкращих цифрових активів з ринкової капіталізації (без стейблкоїнів). Падіння відбулося як після нещодавніх регулятивних заходів у США, так і за публікацією Бюро економічного аналізу США (BEA) базового індексу про витрати на особисте споживання (PCE) за січень.

В останні місяці показник демонструє стійку тенденцію до зниження (підтримуючи наратив ФРС про дезінфляцію) порівняно з тими ж місяцями попереднього року, але невелике зростання у січні (з 5,3% у грудні до 5,4% у січні) здається зіграло, принаймні деяку роль у падінні цін на ризиковані активи.

Додався ще один показник до зростаючої тенденції до дедоларизації. Центральний банк Іраку оголосив, що дозволить розрахунки за китайський імпорт у юанях (CNY). Агентство Reuters повідомило, що цей крок був покликаний компенсувати місцеву нестачу доларів США.

Вперше імпорт із Китаю фінансуватиметься у юанях, раніше він фінансувався виключно у доларах США.

Загалом ринок криптовалют сьогодні в плюсі, більшість альтів зелені. BTC зараз торгується близько $23 400, ETH торгується близько $1 600.

  • Домінація Біткоїна: 43,88%;
  • Індекс страху та жадібності: 50 (нейтрально);
  • Індекс альтсезону: 37;
  • Капіталізація ринку: $1,03 трлн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Забуття чи нове дихання: вектор розвитку метавсесвітів у світі та в Україні

Prompt
#Щоденний #огляд #криптовалютного #ринку #лютого

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар