Шкільні канікули 2021

Обласні новини

Чи перейдуть школи міста Старокостянтинів на дистанційну форму освіти ?

Міністерство освіти і науки на 2020 – 2021 навчальний рік рекомендувало такі дати канікул:
Осінні канікули: з 26 жовтня – 1 листопада включно.
Зимові канікули: з 25 грудня по 10 січня включно.
Весняні канікули: з 22 березня по 28 березня ключно.
Літні канікули: 1 червня – 31 серпня включно.
Але крім офіційних канікулів , 25 грудня обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій вирішила заборонити учням і студентам відвідування занять на період від 8 до 24 січня.

Наразі всі заклади загальної середньої освіти обласного центру – на канікулах до 11 січня. Проте ще з літа там готувалися до ймовірного переходу на дистанційну форму. Тепер, запевняють у департаменті, таке навчання не виглядатиме, як завдання у Вайбері навесні. Відтоді освітяни  провели багато вебінарів й тренінгів щодо організації онлайн-навчання, тривалості уроків та перерв.

За інформацією освітнього порталу

Адміністрація шкіл має визначити вчителів та учнів, які не мають комп’ютерної техніки вдома. У разі неможливості забезпечення нею вчителів та дітей школа має створити умови щодо проведення онлайн-уроків у класних кабінетах або кабінетах інформатики відповідно до графіка за умови дотримання всіх санітарних норм.

Цікавим і є той факт що на час карантину, при дистанційній формі освіти , вчителі мають самостійно визначити режим проведення навчання, в синхронному чи асинхронному режимі. При цьому не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу, організовується в синхронному режимі, а решта навчального часу організовується в асинхронному режимі. Крім того адміністрація шкіл має визначити вчителів та учнів які не мають компютера вдома, та створити умови для проведення онлайн-уроків, у класах інформатики, відповідно до графіку за умови дотримання санітарних норм.

Під час канікул адміністрації закладів освіти мають створити та відпрацювати розклад уроків на час карантину. В разі необхідності внести необхідні зміни до освітньої програми, та моделі освітнього процесу.

Джерело
Оцініть статтю
Додати коментар