Скільки грошей заробляє Бернар Арно за секунду

Лайфхаки

Голова та генеральний директор LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton SE Бернар Арно наразі найбагатша людина у світі, його статки становлять $228,3 млрд. Знаючи це, виникає цікаве питання, скільки він заробляє за секунду?

Скільки грошей заробляє Бернар Арно за секунду

Скільки грошей заробляє Бернар Арно за секунду Фото: uk.wikipedia.org

Станом на 20 лютого 2024 року статки Бернара Арно та його сім’ї оцінюються у $228,3 млрд. Принаймні, про це свідчить індекс «Мільярдери в реальному часі» журналу Forbes. У будь-якому випадку, це колосальна сума, яка ставить родину Арно на перше місце серед найбагатших людей світу, одразу перед Ілоном Маском, Джеффом Безосом та Марком Цукербергом.

Джерело доходу

Основне джерело доходу Бернара Арно — його значна частка власності в компанії LVMH. Зокрема, сім’я Арно володіє 6,744% акцій конгломерату, який за підсумками 2023 фінансового року отримав валовий прибуток у розмірі €22,8 млрд.

Скільки Бернар Арно заробляє за секунду?

Враховуючи валовий прибуток LVMH у розмірі €22,8 млрд у 2023 році та частку власності сім’ї Арно у 6,744%, їхня частка прибутку становить приблизно €1,537 млрд. Маючи ці знання можна порахувати, що заробіток Арно за секунду становить приблизно 48,74 євро (тільки від LVMH).

Сколько денег зарабатывает Бернар Арно за секунду

Цікаве по темі: Із невдах у мільярдери: неймовірні історії успіху

Порівняння з іншими мільярдерами

Статки Бернара Арно ставлять його на вершину елітного ешелону мільярдерів. Станом на 23 лютого 2024 року, ось як його статки порівнюються з іншими відомими постатями:

Сколько денег зарабатывает Бернар Арно за секунду

Серед інших відомих мільярдерів також варто згадати співзасновника Oracle Ларрі Еллісона ($139 млрд), легендарного інвестора Воррена Баффета ($136,6 млрд) та колишнього гендиректора Microsoft Білла Гейтса ($125,2 млрд).

Раніше ми писали про 10 мільярдерів, які найбільше збагатились у 2023 році.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

Секрети технічного керівника Apple для ефективної організації робочого дня

5 несподіваних способів, якими ШІ змінює наше повсякденне життя

6 мотиваційних фільмів про історії реальних брендів

За матеріалами finbold.com.

Prompt
#Скільки #грошей #заробляє #Бернар #Арно #за #секунду

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар