Slack додав редактор документів у діалогове вікно чату

Лайфхаки

Canvas дозволяє взаємодіяти з безліччю програм, інтегрованих у Slack

Slack

Slack додав редактор документів у діалогове вікно чату. Фото: pixabay.com

Популярний корпоративний месенджер оголосив про створення нової функції під назвою Canvas, яка дає можливість користувачам створювати та редагувати документи безпосередньо в інтерфейсі месенджера. Як повідомляє The Verge, редактор дозволяє працювати з текстом, зображеннями, відео та посиланнями, а також взаємодіяти з інтегрованими до Slack додатками.

Інструмент дозволяє створювати та редагувати документи всередині Slack. У документ можна додати зображення, відео, списки, опитування, а також посилання, контент із яких вбудовується автоматично. Крім того, Canvas дозволяє взаємодіяти з програмами, інтегрованими зі Slack.

Slack вважає, що ви можете використовувати їх як центр для всіх важливих деталей, посилань та інформації, яка потрібна користувачам для цього каналу. Замість того, щоб закріплювати багато різних повідомлень з корисними посиланнями для нових працівників, Slack вважає, що ви можете просто створити документ з усіма необхідними формами, інформацією, яку потрібно знати, та описом робочих процесів, які слід дотримуватись на робочому місці.

У компанії вважають, що поки що документи будуть доповненням для функцій закладок і закріплених повідомлень. Але потім вони можуть стати інструментом для спільної роботи, на кшталт Google Docs.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автори блокчейну Solana представили плагін для чат-бота ChatGPT

Ми раніше повідомляли, що компанія Volvo Cars інтегрувала навігаційний застосунок Waze у всі Volvo із вбудованим Google. Використовувати Waze можуть водії у всьому світі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Інвестори Tesla просять раду директорів приборкати Маска

Американські інвестори позбулися китайських акцій на $100 млрд: у чому причина

За матеріалами сайту ain.ua

Prompt
#Slack #додав #редактор #документів #діалогове #вікно #чату

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар