Спільна мережа блокчейн від Goldman та Microsoft: коли старт

Лайфхаки

Goldman Sachs, Microsoft, Cboe, BNP Paribas (UKRSIBBANK) та інші компанії об’єднуються для запуску блокчейн-мережі

Банк

Фото: motionarray.com

Goldman Sachs Group, Microsoft, Deloitte, BNP Paribas (UKRSIBBANK) та Cboe Global Markets входять до учасників нової блокчейн-системи Canton Network, метою якої є зв’язування різних інституційних додатків та заохочення ширшого впровадження технології розподіленого реєстру на фінансових ринках.

Тестування деяких функцій має розпочатися вже у липні. Воно забезпечить покращену конфіденційність та контроль, ніж існуючі варіанти, при цьому досягнувши масштабу та стандарту, що підходить для фінансових установ. Інші фірми, що беруть участь, включають Digital Asset, ASX, Cumberland, Moody’s та SBI Digital Asset Holdings.

Цілі

Банки та великі корпорації вже давно вивчають технологію блокчейну, намагаючись спростити та прискорити деякі з найскладніших процесів. Один з аспектів їх зусиль включає вивчення способів перетворення традиційних цінних паперів, таких як акції та облігації, у токени блокчейну. Інші зосередилися на прискоренні торгівлі та розрахунків за різними активами чи полегшенні транскордонних платежів.

Чому минулі спроби інтегрування блокчейн-мережі провалилися

Попри численні випробування та кілька успішних запусків, такі блокчейн-мережі ще не набули широкого поширення. За словами прихильників цих мереж, однією з основних причин, що стримують існуючі програми, є їхня нездатність поєднати різні системи блокчейнів, розроблені різними організаціями, при цьому дозволяючи розробникам підтримувати контроль та конфіденційність, необхідні на регульованих фінансових ринках.

Як Canton вирішить існуючі проблеми

Щоб розв’язувати цю проблему, Canton дозволить системам працювати разом, не вимагаючи від організацій, які керують ними, відмовлятися від контролю. Крім того, це може дозволити фірмам підключатися до окремих систем, таких як реєстри активів та системи оплати готівкою на сучасному ринку.

Canton Network об’єднає програми, створені за допомогою Daml

Мережа блокчейнів, відома як Canton Network, буде з’єднувати програми блокчейна, створені з використанням Daml, мови смарт-контрактів від Digital Asset.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 найкращих сайтів хмарного майнінгу зі щоденними виплатами у 2023 році

У міру зростання мережі буде створено більше програм із використанням цієї мови програмування. Вони з’єднають різні існуючі програми, такі як Goldman Digital Asset Platform і пост-трейдингову платформу D7 Deutsche Börse Group.

Прийняття блокчейну у фінансах: майбутні виклики

Ініціатива отримала підтримку близько 30 фірм, але минулі консорціуми блокчейнів у галузі фінансів досягли різного ступеня успіху. Проєкти було відкладено, призупинено або скасовано через складність впровадження нових технологій у багатьох фірмах, що працюють на регульованих ринках. Мережа блокчейнів Canton допоможе об’єднувати системи блокчейнів, створені різними організаціями, дозволяючи творцям зберігати контроль і конфіденційність. Це важливий будівельний блок для майбутніх цифрових інфраструктур фінансового ринку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Лідери криптоіндустрії Європи назвали це місто найважливішим криптохабом у світі

Комісія за видобуток блоку Біткоїна перевищила основну нагороду за майнінг на $20 000

Переваги криптогаманців і для яких цілей вони знадобляться

За матеріалами bloomberg.com

Prompt
#Спільна #мережа #блокчейн #від #Goldman #та #Microsoft #коли #старт

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар