Stables випустить картку Mastercard, що дозволить розраховуватись USDC

Лайфхаки

Австралійський стейблкоїн-стартап Stables випустить картку Mastercard на базі Marqeta для автоматичної конвертації USDC у фіатну валюту. Це дозволить користувачам витрачати, відправляти та отримувати стейблкоїни за допомогою лише одного рахунку

Stables, Marqeta, Mastercard

Stables, Marqeta, Mastercard Фото: marqeta.com

За словами представників стартапу, їх клієнти зможуть розраховуватись USDC в мережі Mastercard без будь-яких обмежень. Картка буде доступна через цифровий додаток Stables.

Нагадаємо, що стартап Stables базується в Сіднеї та був заснований в 2021 році Ерезом Рачамімом, Бернардо Білоттою та Даніелем Лі, які раніше працювали в компаніях Equitise, Zip та Readiitel.

«Клієнти витрачають стейблкоїни так само, як і зазвичай, а розрахунки проводяться через платіжний шлюз Stables, що дозволяє здійснювати транзакції в режимі реального часу з використанням USDC. Конвертація і розрахунки відбуваються за лаштунками, безпечно за допомогою сертифікованого ISO і SOC2 постачальника технологій зберігання цифрових активів Fireblocks, що дозволяє користувачам здійснювати оплату так, як вони зазвичай роблять це за допомогою дебетових карток», — говорить Ерез Рачім.

Для власників нової картки в додатку Stables також передбачена функція Just-in-Time Funding від Marqeta. Це означає, що користувачам не потрібно буде попередньо поповнювати баланс, як це вимагають деякі інші передплачені картки з підтримкою криптовалют.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Банківська криза в США стимулювала крипто-ралі — аналітика

Про що це свідчить?

По-перше, це потужний сигнал, що криптосектор продовжує активно розвиватись та інтегруватись в платіжну екосистему, що попри всі наявні проблеми в галузі — додає оптимізму, зокрема, інвесторам.

Раніше ми писали, що стейблкоїн USD Coin (USDC) від Circle втратив прив’язку до долара США і переживає період підвищеної турбулентності. Детальніше про це, читайте у матеріалі.

З іншого боку, — аналітики почали говорити, що регулятори намагаються використати кризу, щоб витіснити криптовалюти з банківської сфери.

По-друге, можна спостерігати, що Mastercard продовжує притримуватись «обережного курсу» на криптовалюти. До слова, наприкінці лютого з’явилась новина, що платіжний гігант буде використовувати USD Coin (USDC) для спрощення процесу транзакцій у мережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Європарламент ухвалив закон про цифрові гаманці

Що відомо про AI-токени та чи варто в них інвестувати: аналітика хайпового треду

Mastercard робить ставку на ШІ: деталі купівлі компанії з кібербезпеки

За матеріалами finextra.com.

Prompt
#Stables #випустить #картку #Mastercard #що #дозволить #розраховуватись #USDC

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар