У Франції держслужбовцям заборонили використання TikTok

Лайфхаки

У Кабінеті Міністрів заявили, що додаток не здатний забезпечити належний рівень безпеки персональних даних

Париж заборонив використання відеохостингової програми на смартфонах працівників держустанов і служб. Про це напередодні розповів міністр Станіслас Геріні. За словами чиновника, це необхідно для забезпечення кібербезпеки адміністрацій та державних службовців. Поряд з TikTok, влада країни також вирішила заборонити і деякі інші мультимедійні сервіси на службових телефонах співробітників.

Геріні каже, що ці програми не здатні належним чином забезпечити захист персональних користувачів, тому не можуть бути розгорнуті на обладнанні адміністрацій. Міністр також повідомив, що наглядові органи кожного відомства отримали розпорядження контролювати те, як співробітники дотримуватимуться заборони.

Однак було збережено й деякі винятки. Наприклад, якщо та чи інша установа комунікує із громадянами через майданчик. Раніше уряд Нідерландів закликав видалити TikTok із робочих смартфонів. Також ВВС закликала працівників видалити TikTok. Нова Зеландія приєдналася до блокування TikTok.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: WhatsApp випускає оновлений додаток для Windows — що зміниться для користувачів

Гендиректор Google Сундар Пічаї заявив, що перевірка чат-боту Bard британцями та американцями стане першим кроком перед тим, як вийти на інші мови в більшій кількості країн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Дії готуються запустити оновлений сервіс шерингу автомобілів

Нейромережі ChatGPT і Bing “пліткують” у мережі з приводу невдач Google Bard

За матеріалами сайту tech.liga.net

Prompt
#Франції #держслужбовцям #заборонили #використання #TikTok

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар