Українець проїхав на велосипеді через пів Європи та витратив на це мінімум грошей (відео)

Обласні новини

Турист з Хмельницької області проїхав через сім країн на велосипеді з прапором Україні. 32-річний Юрій Петрань рушив у подорож Європою у листопаді 2021 року, нині він вже повернувся додому.

Джерело: www.unian.ua

Про це повідомляє ТСН.

Петрань проїхав велосипедом через сім країн. Восени минулого року він навантажив двоколісний наметом, їжею та речами, і вирушив у подорож. Нещодавно він повернувся в Україну. Він прилетів до “Борисполя” з Бергамо, що в Італії.

Турист зізнався, що трохи звик від друзів. У мандрівці він був один. Петрань планував доїхати тільки до Словенії, він їхав без вакцинації та без тестів. Проте потім він “увійшов в кураж” і вирішив доїхати до океану.

Велосипедом турист проїхав майже 5 тисяч кілометрів. За три місяці він витратив мінімум грошей – 1200 євро. Іноді він витрачав гроші на хостели, коли спати просто неба було дуже холодно, також він купував їжу та навіть сплачував штрафи.

Читайте також:

Названо найкращі напрямки для подорожей Європою в 2022 році

На цьому Петрань зупинятися не поспішає. Він вже планує нові подорожі, проте хоче трохи побути з рідними, а вже потім хоче поїхати на велосипеді до екзотичних країн.

Раніше УНІАН вже повідомляв, що український авіаперевізник дав корисні поради туристам. Він розповів, що можна взяти у ручну поклажу.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Словаччина спростила в’їзд для іноземців: що змінилося
  • Застряглий в горах турист допоміг рятувальникам знайти його, написавши ім’я на снігу
  • “Укрзалізниця” запускає новий маршрут Львів – Тернопіль – Чернівці – Коломия
Оцініть статтю
Додати коментар