Українські діти можуть безкоштовно вивчати англійську — Мінцифри

Лайфхаки

Онлайн-школа англійської мови All Right надала безкоштовний доступ до навчання для українських дітей віком від 4 до 12 років. У рамках програми Future Perfect бажаючі отримають усі освітні можливості на два роки. Це розраховано на те, щоб більша кількість маленьких українців мала можливість опанувати англійську мову

Українські діти можуть безкоштовно вивчати англійську

Українські діти можуть безкоштовно вивчати англійську Фото: freepik.com

Про це інформує пресслужба Мінцифри.

«За результатами дослідження рівня володіння іноземними мовами серед українців, понад 90% опитаних батьків хочуть, щоб їхні діти вивчали та підвищували рівень знань з англійської мови. Саме тому в межах мовної програми Future Perfect разом з онлайн-школою All Right ініціювали безоплатне навчання для дітей упродовж двох років. Це ще одна можливість допомогти українським дітям вивчати англійську, яка є мовою міжнародного спілкування. Адже в майбутньому здобуті знання допоможуть молодому поколінню створювати глобальні проєкти та впроваджувати інновації», — зазначила Валерія Іонан, заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

Онлайн-школа надає безкоштований доступ до різних типів навчальних матеріалів та занять:

  • тематичні відеоматеріали (ігрові відео, мультфільми та пісні);
  • інтерактивна платформа, розрахована на самостійне вивчення англійської мови;
  • бібліотека навчальних матеріалів (добірка розмальовок, кросвордів, настільних ігор тощо);
  • онлайн-заняття в групах (формуються за рівнем знань дітей та віком, проводяться двічі на тиждень).

«За власним досвідом я рекомендую починати вивчення англійської з раннього віку. Я бачив, як світилися від захоплення очі моїх дітей, коли вони почали розуміти фільми в оригіналі та спілкуватися з англомовними друзями. Бажаю, щоб більше людей могли відчути цю радість. Це надихає», — ділиться засновник компанії All Right Олег Оксюк.

Цікаве по темі: В магазині OpenAI з’явиться розділ чат-ботів для дітей

Учителі All Right підлаштовують методику викладання під потреби кожної дитини, наприклад, під час навчання використовують відеоігри. Послугами школи користуються понад 65 тис. студентів із 46 країн світу. Сьогодні на платформі працюють понад 600 професійних викладачів, які мають відповідні сертифікати та значний досвід.

Зазначається, що платформа All Right створена з урахуванням деяких вимог для забезпечення часткової безбар’єрності для осіб з інвалідністю.

Щоб скористатися пропозицією, потрібно зареєструватися на сторінці «Безкоштовна англійська для дітей з України» на allright.com.

Мовна програма Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки  USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа. Партнер проєкту — міжнародна технологічна компанія Mastercard.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

В Україні стартує проєкт з навчання лідерів цифрової трансформації CDTO Campus

На Meta подали в суд через шкідливий вплив на психічне здоров’я дітей

Секрети технічного керівника Apple для ефективної організації робочого дня

Prompt
#Українські #діти #можуть #безкоштовно #вивчати #англійську #Мінцифри

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар