Український фонд Roosh Ventures інвестував в ізраїльський стартап

Лайфхаки

Ізраїльський стартап Permit.io залучив інвестиції у розмірі $8 млн. Серед інвесторів — український венчурний фонд Roosh Ventures

Permit.io, Roosh Ventures

Фото: motionarray.com

Очолив раунд Series A американський фонд Scale Venture Partners, також у компанію проінвестували NFX, Verissimo Ventures, Firestreak та 92712.

Залучене фінансування дасть змогу Permit.io масштабуватися, просуваючи на ринку новий унікальний продукт – Approval Flows, який спрощує управління процесами авторизації в застосунках.

Як пояснили у фонді Roosh Ventures, оскільки штучний інтелект (ШІ) стає все більш інтегрованим у бізнес-процеси, виникає потреба керувати тим, як ШІ-агенти отримують доступ до даних і використовують їх. Продукт Permit.io надає механізми для контролю доступу таких агентів.

Читайте також: Microsoft інвестує в медіастартап та дасть йому свій ШІ-бот: деталі угоди

Approval Flows розв’язує проблему, з якою стикаються розробники, що витрачають багато часу на створення, управління та підтримку авторизації в застосунках, зокрема для ботів й ШІ-агентів.

Вбудовані хмарні застосунки стають все більш популярними – тут максимально ретельний контроль є необхідним. Тому компанії постійно стикаються з новими вимогами до авторизації, а розробники мають по колу виконувати повторювані операційні завдання замість того, щоб працювати над основними функціями застосунків, витрачаючи додаткові ресурси на підтримку продукту, пояснили у фонді.

Автоматизуючи та спрощуючи процес авторизації, продукт Permit.io допоможе компаніям заощадити значну кількість часу та грошей, йдеться у повідомленні фонду.

Roosh Ventures не розкриває суму інвестицій. Однак зазвичай сума інвестицій становить близько $1 млн.

Вас може зацікавити: SMOK Ventures залучила $25 млн — інвестуватимуть і в українські стартапи

Довідково

Permit.io – це стартап родом з Ізраїлю. Його заснували колишні інженери з Facebook, Microsoft та Rookout. Технологіями стартапу вже користуються понад 20 компаній, серед яких Tesla, Accenture, Cisco, Schneider Electric, SignifyHealth (частина CVS, американської корпорації у сфері охорони здоров’я), Salt.Security та інші.

Фонд Roosh Ventures запустили у березні 2021 року співзасновник стартапу Reface Денис Дмитренко та ранній інвестор Сергій Токарєв. Як пояснювали тоді засновники фонду, Roosh влаштований за так званою вічнозеленою моделлю. Він реінвестуватиме зароблене на успішних угодах, а не формуватиме класичні фонди з 5–10-річним терміном життя.

Фонд інвестує у стартапи на стадіях від Pre-seed до Series А у сферах ШІ, фінтеху, геймінгу та health tech. За три роки Roosh Ventures проінвестував у такі стартапи, як Deel, TheGuarantors, Oura, Pipe, Alma, Playco, Dapper Labs, Alter та понад 35 інших компаній. Roosh Ventures має офіси в Києві, Парижі та Лондоні та є частиною технологічної екосистеми Roosh.

Нагадаємо, Google ініціює новаторську програму під назвою «Google for Startups Growth Academy: AI for Cybersecurity», до якої долучаться 17 стартапів з дев’яти країн, включаючи Україну.

Ця ініціатива надасть учасникам унікальну можливість користуватися передовими інструментами, налагодити співпрацю з партнерами та освоїти кращі практики Google.

Ознайомтеся з іншими важливими матеріалами: 

Як жінки розвивають свій бізнес в Україні: аналітичний огляд та приклади стартапів

Український Projector Institute запустив ШІ-стартап: чим він корисний

Стартап Jetbeep представив Україну на CES 2024

За матеріалами Forbes

Prompt
#Український #фонд #Roosh #Ventures #інвестував #ізраїльський #стартап

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар