Універсальний дрон літає в повітрі і під водою зі швидкістю 2 м/с (відео)

Uncategorized

Дрон стане в нагоді для спостережень за природою і наукових досліджень.

Інженери з Китайського університету в Гонконзі представили новий революційний прототип квадрокоптера Mirs-X. Він не тільки літає в повітрі, але і пересувається під водою на глибині до 3 м зі швидкістю до 2 м/c. Інноваційну розробку представлять на міжнародній конференції IEEE з робототехніки та автоматизації.

Кожен двигун оснащений двошвидкісною коробкою передач і обертовими кріпленнями, які дозволяють дронам маневрувати в двох окремих біомах.

Завдяки цьому революційному рішенню гребні гвинтів нахиляються в потрібному напрямку, що дозволяє їм повністю контролювати рух як над морем, так і в його водах. Важливу роль відіграє точна швидкість обертання гвинта, адже щільність повітря менше, ніж у води. Тому пропелери Mirs-X повинні швидко обертатися, щоб створювати потрібну підйомну силу.

Прототип Mirs-X досить малий за розміром (0,4 м) і важить всього 1,6 кг. Однак інженери планують збільшити розмір прототипу до 1,8 м. Також вчені хочуть «навчити» модель переносити і захоплювати підводні об’єкти.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


#Універсальний #дрон #літає #повітрі #під #водою #зі #швидкістю #мс #відео

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар