Western Union запровадив для міжнародних переказів послугу «Відправляй зараз, плати пізніше»

Лайфхаки

Western Union та Beforepay оголосили про співпрацю, яка дозволить клієнтам збільшити обсяги міжнародних грошових переказів, отримавши доступ до надійного та доступного короткострокового кредитування

Western Union

Western Union Фото: sltrib.com

Так, клієнти можуть скористатися послугою «Відправляй зараз, плати пізніше», позичивши до 2000 австралійських доларів за допомогою продукту «Аванс до зарплати» від Beforepay в цифрових каналах Western Union.

За даними дослідження Western Union — 44% австралійських споживачів хотіли б мати можливість скористатися послугою «Відправляй зараз, плати пізніше» при переказі грошей по всьому світу.

Сьогоднішнє оголошення означає, що споживачі зможуть зробити саме це. Отримавши доступ до продукту Beforepay через мобільний додаток та веб-сайт Western Union, клієнти зможуть збільшити суму, яку вони переказують. Реєстрацію для отримання доступу до додаткових коштів можна пройти за лічені хвилини, а після видачі їх можна погашати кількома частинами.

Міжнародні грошові перекази через Western Union можна відправляти у понад 200 країн і територій. Заключаючи нові угоди, компанія, як очікується, буде розширювати подібні пропозиції на інші країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Western Union надаватиме послуги, пов’язані з криптовалютами

«Ми прагнемо підтримувати наших клієнтів та їхні громади, пропонуючи фінансові послуги, які є доступними, етичними та надійними, — говорить Грегорі Лоран, регіональний віце-президент Western Union в Австралії, Новій Зеландії та на островах Тихого океану. — Місія Western Union полягає в тому, щоб зробити фінансові послуги доступними для людей у всьому світі. Наша співпраця з Beforepay є ще одним кроком на шляху до досягнення цієї місії — надання клієнтам можливості отримати доступ до додаткових коштів, коли вони надсилають гроші своїм сім’ям та громадам. Ми дуже раді тому позитивному впливу, який це може мати на споживачів, адже вони активно шукають зручні варіанти для задоволення своїх фінансових потреб».

Сьогоднішнє оголошення посилює стратегію Western Union «Evolve 2025», спрямовану на поєднання високоякісних, доступних роздрібних та цифрових фінансових послуг. Продукт авансування заробітної плати Beforepay (в середньому 400 австралійських доларів) покликаний надати клієнтам можливість вирішити тимчасові проблеми з грошовими потоками. Повна сума повертається в середньому протягом трьох-чотирьох тижнів.

«Ми раді співпрацювати з Western Union, щоб допомогти їхнім клієнтам отримати доступ до безпечного та доступного короткострокового кредитування, — сказав генеральний директор Beforepay Джеймі Твісс (Jamie Twiss). — Beforepay та Western Union поділяють спільне бачення надання інклюзивних фінансових послуг споживачам по всьому світу, які прагнуть цього».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Wells Fargo презентував нову платформу для управління капіталом — що пропонується

Western Union йде з Росії та Білорусі

МВФ: Криптовалюти можуть підірвати світову валютну систему

За матеріалами businesswire.com.

Prompt
#Western #Union #запровадив #для #міжнародних #переказів #послугу #Відправляй #зараз #плати #пізніше

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар