Як перетворити село на Хмельниччині в туристичну локацію.

Суспільство

Зелений туризм, еко-оселя : слова які стають трендами сучасності. У пошуках нових бізнесів ідей люди досить часто витрачають безліч часу, пробують готові бізнес-модел,  але з незрозумілих причин вони не підходять саме для їх регіону. Проект «еко село на Хмельниччині» може стати чудовим інструментом внутрішнього туризму в регіоні.

Зелений туризм – це якомога далі від цивілізації, чим віддаленіше точка на карті тим цікавіше для туриста. Ваш кінцевий споживач їде за цікавою історію, новими враженнями, і зміною картини світу. Він хоче побачити життя по за містом.

Чи може звичайне село на Хмельниччини стати привабливим туристичним об’єктом ?  Так, це можливо, але для цього треба докласти трохи фантазії, та звичайно грошей. Чого піде більше, залежить лише від вашої фантазії.

Звідки починати ?

З місцевості, все починається з точки на географічній мапі. Здавна Хмельниччина як гостинний край.  Бажано проживати в тому місці яке ви хочете розвивати. Складіть список усього що є на цій місцевості : поля, долини, ліс, ставок : все може стати цікавенькою якщо правильно розказати про це туристові.

Люди полюбляють історії.

Навчіться розповідати, багато і цікаво. Можна почати з дослідження рідного краю, видатних постатей та діячів як жили у вашому районі. Якщо таких немає розповідайте про ремесла, можливо про ваше захоплення і це не обов’язково має бути сімейна сироварня чи виноробня. Вашою родзинкою може стати вирощування певних сортів яблук, пасіка, або випікання хліба за давніми рецептами.

Кінцевий споживач хто він ?

Складіть для себе портрет людей які хотіли б відвідати ваше село.  Хто це ? Офісні працівники які весь час перебувають в закритих приміщеннях, ділові люди якім хочеться відпочити від нудної роботи постійних нарад і ділових зустрічей. Чи це студенти які шумно та гамірно проведуть вікенд за містом.

Складіть пропозицію.

Пропозиція це ваш чек-лист, послуги та їх вартість. Саме з цього і має починатись ваш бізнес-план.
Оскільки ми говоримо за Еко тур в село на Хмельниччині. То основною принадою має стати садиба або готель. На початках розмістити туристів можна і за домовленістю в друзів, або орендувати будинок, в селі це не так дорого, як здається.  Особливо цікавими є хатинки минулого століття. Де можна розпалити грубу. Саме головне це чистота і комфорт. Літній душ на вулиці. Охайна присадибна ділянка з гойдалками чи садовими меблями.
Облаштування однієї колоритної хати буде потребувати капіталовкладень, але і попит саме на такі умови проживання величезний.

Крім умов проживання, варто придумати програму відпочинку на 1-2 дні. Ваша фантазія це ваша зброя, та інвестор. Повертаєтесь по свого списку який ви складали й будуєте маршрут. Якщо з фантазією туго можна залучити краєзнавців. Детально пропрацьовано програма відпочинку – це реклама і позитивний відгук про вас.

Що може бути цікавим :

Поїздка на пікнік до річки

Прогулянки на конях

Рибальство

Веломандрівка околицями

Народні ремесла, пам’ятки культури, природні заповідники.

Майстер-клас з приготування національної їжі у печі

Варто пам’ятати цікавими можуть стати навіть самі звичайні речі якщо про них цікаво розказати. Люди які завітають в село на Хмельниччині, напевно були в Туреччині, Єгипті, бачили дорогі готелі та помпезні ресторани, їх можна зацікавити тільки оригінальним колоритним відпочинком.

Як про себе розповісти ?

Варто подумати про розробку сайту, інтернет-ресурс дасть змогу, приймати та обробляти заявки, публікувати світлини та відео локації. Публікувати відгуки.  та приймати пропозиції. Інтернет-ресурс це інструмент взаємодії між вами та кінцевим споживачем послуг. До того ж ви зможете розмістити свою локацію на google map, замовити рекламу або просування вашої локації.

Розмісти свою рекламу тут —> Замовити розробку сайта для еко-садиби

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар