Як Shopify, Coca Cola та інші топ-бренди використовують можливості ChatGPT

Лайфхаки

Оскільки можливості штучного інтелекту ChatGPT від OpenAI дійсно вражаючі, все більше топ-брендів інтегрують чат-бот в свої продукти, розширюючи пропозиції для клієнтів та оптимізуючи діяльність бізнесу. Розглянемо кілька прикладів

ChatGPT for business

ChatGPT for business Фото: linkedin.com

Як ChatGPT може використовуватись компаніями:

  1. Обслуговування клієнтів. Роздрібні торговці можуть використовувати ChatGPT для забезпечення цілодобової підтримки клієнтів за допомогою чат-ботів, які можуть відповідати на типові запитання і швидко вирішувати проблеми.
  2. Персоналізовані рекомендації щодо продуктів. Аналізуючи історію покупок і поведінку клієнта в інтернеті, ChatGPT може запропонувати продукти, які, ймовірно, зацікавлять людину, що може збільшити продажі та лояльність покупців.
  3. Підтримка продажів. ChatGPT також використовується для допомоги торговим представникам у наданні інформації про товари та надання рекомендацій клієнтам. Інтегруючи ChatGPT, ритейлери можуть підвищити ефективність і результативність своєї команди продажів.
  4. Управління запасами. ШІ здатен оптимізувати цей процес, прогнозуючи попит на конкретні товари на основі історичних даних і поточних тенденцій. ChatGPT також може надавати клієнтам дані про оновлення запасів в режимі реального часу, зменшуючи ймовірність ситуацій, коли товарів немає на складі.
  5. Маркетинг. AI корисний і для створення персоналізованих маркетингових кампаній, націлених на конкретні сегменти клієнтів. Аналізуючи дані та поведінку клієнтів, ChatGPT може створювати індивідуальні пропозиції та акції, які з більшою ймовірністю будуть резонувати з клієнтами.

Раніше ми писали, що Google запускає конкурента ChatGPT: на що здатний додаток зі штучним інтелектом Bard?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ChatGPT навчився виходити в Інтернет за допомогою нових плагінів OpenAI

Сьогодні з’являється все більш яскравих прикладів, як бренди використовують штучний інтелект. Розглянемо декілька з них.

Instacart

Платформа доставки продуктів Instacart оголосила, що співпрацює з OpenAI над розробкою функції «Запитай Instacart». Запуск цієї функції запланований на кінець цього року, але вона дозволить клієнтам задавати питання, пов’язані з бюджетом, здоров’ям, харчуванням і часом приготування, під час створення списків продуктів.

За словами представника Instacart, концепція Ask Instacart народилася з внутрішньої ініціативи команди, спрямованої на вивчення того, як нові інструменти, такі як ChatGPT, можуть покращити здатність платформи відповідати на запити клієнтів. Команда прагнула зрозуміти потенціал таких інструментів для кращого задоволення потреб клієнтів.

ChatGPT

ChatGPT Фото: pub.towardsai.net

Carrefour

У лютому французька мережа продуктових магазинів Carrefour створила своє перше відео з використанням ChatGPT. У 30-секундному відео, озвученому французькою мовою, містяться відповіді на найпоширеніші запитання клієнтів, наприклад, «як харчуватися краще і дешевше через веб-сайт».

За словами директора з питань електронної комерції Carrefour Елоді Пертуізо, команди компанії, що займаються даними та інноваціями, активно вивчають потенційні варіанти використання ChatGPT і генеративного ШІ загалом.

Нагадаємо, експерти Coinbase застосували ChatGPT для оцінки ризиків: результати експерименту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нейромережі ChatGPT і Bing “пліткують” у мережі з приводу невдач Google Bard

Coca-Cola

Використовуючи технологію генеративного ШІ від OpenAI, компанія Coca-Cola планує вдосконалити свої маркетингові стратегії та покращити споживчий досвід. Цей крок зробить її однією з перших відомих корпорацій-виробників споживчих товарів, яка відкрито заявила про свій намір використовувати цю широко обговорювану технологію.

За словами генерального директора Coca-Cola Джеймса Квінсі, компанія розглядає технологію, що стрімко розвивається, як можливість покращити свої маркетингові стратегії. Крім того, вона також вивчає способи покращення своїх бізнес-операцій та можливостей.

Shopify

Shopify інтегрував ChatGPT у свій додаток Shop, який функціонує подібно до Ask Instacart, дозволяючи клієнтам використовувати різні підказки для визначення бажаних товарів.

«Скажіть привіт своєму новому шопінг-другу: асистент додатку @Shop на базі ChatGPT готовий розповісти про продукти, тренди і, можливо, навіть про сенс життя», — йдеться в твіті компанії.

Night Shift Brewing

Компанія Night Shift Brewing, що базується в штаті Массачусетс, використала чат-бота ChatGPT AI для розробки нового продукту в своїй лінійці, попросивши штучний інтелект створити формулу, яку можна було б перетворити на нове пиво для бренду.

«Ми запитали: «Ей, чи можете ви зробити його більш сучасним, чи можете ви зробити його більш фруктовим, чи можете ви зробити його більш тропічним, — сказав Бернс в інтерв’ю. — Спочатку ми отримали підказки, а після навіть готовий рецепт, і вирішили показати його нашому головному пивовару Джо Машбурну і подивитися, чи зможемо ми його виготовити».

Крім того, чат-бот запропонував назву пива: AI-P-A.

Щоб розробити етикетку для свого пива, Night Shift використала альтернативне програмне забезпечення Midjourney, яке генерує візуальні ефекти на основі текстових підказок, наданих користувачами, на кшталт функціональності DALL-E від OpenAI.

Тож ми можемо спостерігати нову хвилю креативного застосування штучного інтелекту. Якій би критиці не підпадали генеративні боти, зокрема і ChatGPT, їх користь для суспільства, в тому числі і для бізнесу, складно переоцінити.

При цьому ми раніше писали, що деякі компанії, зокрема банки, та навіть цілі країни блокують ChatGPT і TikTok. Чому це відбувається і які наслідки можуть бути, — далі в матеріалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ChatGPT-4 інвестував $100 у криптовалюти: Які монети вибрав бот і скільки заробив

Нова епоха кібершахрайства: Як ChatGPT може допомогти шахраям у крадіжках, шантажі та пропаганді

У США створили аналог ChatGPT всього за 600 доларів

За матеріалами pymnts.com.


Prompt
#Як #Shopify #Coca #Cola #та #інші #топбренди #використовують #можливості #ChatGPT

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар