Яка погода чекає українців навесні: народний синоптик зробив прогноз на кожен місяць

Суспільство

Справжня весняна погода в Україні встановиться лише в кінці березня, в квітні буде тепло, але можливі заморозки, а в травні очікується багато дощів.

Джерело: www.unian.ua

Такий прогноз на весну-2022 озвучив в коментарі “Телеграф” народний синоптик Володимир Деркач.

  • Погода в березні
  • Погода у квітні
  • Погода в травні

Погода в березні

За прогнозом Володимира Деркача, на початку березня погода часом нагадуватиме про зиму. Вночі можливі невеликі заморозки. Але вже середина першої декади (1-10 березня) досить потеплішає, хоча буде вітряно. До кінця першої десятиденки встановиться остаточно весняна погода. Народний синоптик повідомляє про гойдалки від “мінуса” вночі до “плюса” вдень.

Друга декада березня, продовжить цю тенденцію, також іноді очікуються нічні “мінуси”. Що стосується денної температури, то за цей час очікується 2-3 дні з “мінусом”. Опади будуть помірні.

З 21 по 31 березня температура в Україні зростатиме, а опади будуть не часті й не сильні.

Погода у квітні

Перша декада, 1-10 квітня, порадує справжнім весняним теплом з самого початку, каже народний синоптик. Однак середина цього відрізка очікується трохи похмурою, можливі невеликі опади протягом 2-3 днів. Далі знову, додає народний синоптик, розпогодиться, буде гарна погода, хоча в окремі дні вітряно.

Десь в середині квітня знову повернеться негода, можливе зниження температури. Деркач зазначає, що дощі пройдуть ближче до кінця другої декади. Крім того, можливе зниження температури до заморозків в нічний час протягом 1-2 днів.

З 21 по 30 ймовірність опадів буде низькою. Температура вдень очікується комфортна, вночі можливе зниження температури в окремі дні.

Читайте також:

Яка погода чекає українців навесні: кліматолог дала прогноз на кожен місяць

Погода в травні

Початок травня, за прогнозом народного синоптика, буде досить вологим. Дощі заходитимуть хвилями з перервою у 2-3 дні, іноді 1-2 дні, хоча опади будуть несильні. У проміжках між дощовими днями буде досить комфортна погода, обіцяє Деркач.

За прогнозом народного синоптика, невелике похолодання очікується в кінці першої декади-початку другої. Далі погода налагодиться на деякий час, потеплішає, хоча іноді дошкуляють опади.

Останній десятиденний відрізок, 21-31 травня, ще не принесе справжнього літнього тепла, але буде досить комфортним. Народний синоптик зазначив, що висока ймовірність опадів збережеться протягом майже всієї декади.

Нагадаємо, раніше кліматолог попередила українців про нетипове настання весни.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Березень в Україні може бути з “сюрпризами”: синоптик уточнила прогноз на початок весни
  • В Укргідрометцентрі розповіли, чи повернуться в лютому сильні морози
  • Вже цього тижня в Україну може прийти метеорологічна весна-синоптик
Оцініть статтю
Додати коментар