З 1 квітня змінюються правила ввезення гуманітарної допомоги

Лайфхаки

З 1 квітня завезти гуманітарну допомогу можна буде лише з використанням системи good.gov.ua. Перехідний період, який дозволяв використовувати паперові декларації, завершується

З 1 квітня змінюються правила ввезення гуманітарної допомоги

З 1 квітня змінюються правила ввезення гуманітарної допомоги Фото: Мінсоцполітики, facebook.com/Kkoshelenko

Про це у Facebook повідомив Костянтин Кошеленко, заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

За його словами, цифровий механізм дозволить позбутись паперів і зловживань під час завезення та розподілу, а ще дасть можливість фондам та громадським організаціям зберігати всю історію завезення гуманітарної допомоги.

Процедура ввезення та обліку гуманітарної допомоги стане зручнішою та прозорішою для держави, фондів, волонтерів та отримувачів, набувачів гумдопомоги.

«З моменту запуску цифрової системи good.gov.ua до офіційного Реєстру отримувачів гуманітарної допомоги приєдналось більше ніж 8 тисяч організацій. Усі вони можуть легально завозити гуманітарну допомогу. За час роботи у системі сформовано понад 18 тисяч записів про вантажі та 12,5 тисяч декларацій», — зазначив Костянтин Кошеленко.

З 1 квітня змінюються правила ввезення гуманітарної допомоги

Фото: Мінсоцполітики, facebook.com/Kkoshelenko

Цікаве по темі: Скільки грошей в бюджет принесе бронювання військовозобов’язаних — Рада

Нагадаємо, що український уряд ухвалив рішення про припинення функціонування реєстру «Міжнародних спонсорів війни» на вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

На зустрічі представники Міністерства іноземних справ (МЗС) повідомили про численні звернення від закордонних колег щодо відсутності нормативної бази для існування списку «Міжнародних спонсорів війни». Вони стверджували, що він також негативно впливає на ухвалення важливих рішень для протидії російській агресії.

Також раніше ми писали, що Євросоюз планує залишити €5 млрд з прибутку від заморожених російських активів у депозитарії цінних паперів Euroclear замість передачі цих коштів Україні.

Наразі у депозитарії Euroclear зберігається переважна більшість активів російського центрального банку на суму €260 млрд, заморожених західними санкціями.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

Військовим по-новому платитимуть премії: які умови

ПриватБанк та Нова пошта надають спільну послугу для українців

Samsung Pay відключить російські картки «Мир»: названо дату

Prompt
#квітня #змінюються #правила #ввезення #гуманітарної #допомоги

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар