Зв’язок між рівнем доходів і надмірною вагою: відкриття, яке здивувало вчених

Uncategorized

Співробітники Центру з контролю і профілактиці захворювань США вивчили дані, зібрані вченими в рамках національної програми перевірки здоров’я і харчування, і встановили, що жінки з високим рівнем доходу і вищою освітою страждають від ожиріння рідше тих, хто належить до групи з низькими доходами.

З’ясувалося, що тільки 31% учасників експерименту з групи з високим доходом страждали від ожиріння, в інших вибірках показник виявився на 10% вище. При цьому серед тих, хто закінчив вуз, хворобу діагностували лише у 27,7%. Найцікавіше полягало в тому, що подібна динаміка яскравіше проявлялася у жінок.

Серед жінок з невисокою заробітною платою проблеми із зайвою вагою відчували 45,2%, в той час, як учасниці опитування з «верхньої» групи стикалися з хворобою в 29,7% випадків. Серед респонденток із середнім рівнем доходу ожиріння діагностували у 42,9%. Відзначається, що подібний тренд не характерний для латиноамериканок і афроамериканок.

Серед чоловіків схильність до ожиріння була найбільш помітна у представників групи із середнім доходом — хворобу зафіксували у 38,5%. Серед бідних представників сильної статі від надмірної ваги страждали 31,5%, а серед багатих — 32,6%. Для цієї вибірки також виявилася вірною теза про те, що наявність вищої освіти знижує ризик розвитку цього захворювання. Доповідь опублікована на сайті організації.

#Звязок #між #рівнем #доходів #надмірною #вагою #відкриття #яке #здивувало #вчених

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар