Абоненти Lifecell отримуватимуть SMS-повідомлення за 15 хвилин до відключення світла

Лайфхаки

Телеком-оператор розпочав співпрацю з компанією Yasno

Національний оператор електроенергії Yasno та постачальник телекомунікаційних послуг Lifecell спільно запускають послугу SMS-нагадувань про відключення електрики. Про це повідомив гендиректор Yasno Сергій Коваленко у Фейсбуці.

«Ви отримаєте повідомлення від lifecell десь за 15 хвилин до того, як світло має бути відключене за графіком. Для підключення послуги наберіть *277#, активуйте сервіс та вкажіть групу відключення», – повідомив голова компанії.

Оператор надсилатиме повідомлення також і в тих випадках, коли плануються екстрені відключення електрики в районі. Послуга SMS-повідомлень безкоштовна. Повідомлення надходитимуть на телефон абонента, навіть за відсутності інтернету. Коваленко повідомив, що сервіс поки що доступний лише абонентам Lifecell, які проживають у столиці. Надалі така послуга може бути запущена в інших містах України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В рф підняли податок на прибуток «заднім числом»: бізнес доплатить 1,8 трлн рублів

Ми раніше повідомляли, що Кабінет Міністрів схвалив програму підтримки бізнесу, яка передбачає виділення понад 7 тис. мікрогрантів у рамках ініціативи «Власна справа». Сумарний обсяг фінансування становить 1,8 млрд. грн. Цей проект спрямований на підтримку підприємництва у сегменті мікро-, малого та середнього бізнесу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Дії розширили перелік соціальних послуг

Російські хакери шпигували за абонентами від імені Укртелекому

Prompt
#Абоненти #Lifecell #отримуватимуть #SMSповідомлення #за #хвилин #до #відключення #світла

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар