Аналітики прогнозують істотне зниження вартості XRP найближчими днями

Лайфхаки

Відомий криптовалютний аналітик Алан Сантана зазначив, що інвесторам слід готуватися до удару

Аналітики прогнозують істотне зниження вартості XRP найближчими днями

Фото: unsplash.com, freepik.com

Криптовалютний простір переживає ведмежий тренд, насамперед пов’язаний зі зменшенням ажіотажу навколо біржового фонду Біткоїна (ETF). При цьому XRP виділяється як одна з найбільш постраждалих криптовалют. Останнім часом токен зазнав значних втрат, опустившись нижче рівня підтримки в $0,60.

Ба більше, експерти прогнозують подальше істотне зниження вартості XRP найближчими днями. Зокрема, у пості на TradingView відомий криптовалютний аналітик Алан Сантана, ґрунтуючись на останніх цінових рухах та технічних індикаторах, зазначив, що інвесторам слід готуватися до удару, прогнозуючи, що XRP зазнає “дуже сильної корекції”.

Щоб підкріпити свою точку зору, Сантана поділився кількома технічними аналізами. Наприклад, 11 січня він виділив критичну точку відкату трохи нижче експоненціальної ковзної середньої EMA 50, де XRP ненадовго перевищив рівень $0,6054, але в підсумку закрився нижче за нього.

Наступний день, 12 січня, ознаменувався повністю червоною сесією, що дозволило Сантані передбачити корекцію. При цьому аналітик зберігає оптимізм щодо перспектив активу.

“Судячи з сьогоднішніх подій, це буде дуже сильна корекція. Це тільки початок, будьте готові до ударів. У нас буде достатньо часу, щоб купити монету за нижчими цінами та потім насолодитися цілим роком зростання (2024)”.

У своєму аналізі від 5 січня Сантана також звернув увагу на тривожні ознаки краху, зазначивши, що XRP постійно рухався нижче EMA 200 зі слабким індексом відносної сили (RSI) 34,33, що сигналізує про ведмежий імпульс.

Що стосується технічного аналізу, зведення одноденних індикаторів, отримане від TradingView, відповідає настрою на продаж і становить 14. Ковзні середні вказують на “сильний продаж” на рівні 12, а осцилятори рекомендують “продаж” на рівні 2. Наразі інвестори XRP сподіваються, що корекція не опуститься нижче позначки в $0,5.

Раніше ми писали про те, Хто входить до десятки найбільших власників XRP.

Вам може бути це цікаво:

Prompt
#Аналітики #прогнозують #істотне #зниження #вартості #XRP #найближчими #днями

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар