Блокчейн Polygon може стати лідером ігрового ринку: подробиці

Лайфхаки

Polygon, що є платформою другого рівня на блокчейні Ethereum, у березні зафіксував динамічний ріст унікальних активних адрес з сегменту онлайн-ігор

Blockchain

Блокчейн Polygon може стати лідером ігрового ринку. Фото: unsplash.com

Новий звіт від DappRadar свідчить про те, що кількість унікальних адрес гаманців (UAW), зареєстрованих на Polygon, збільшилась у березні на 53% порівняно з попереднім місяцем. У тексті «Звіт про блокчейн-ігри» йдеться, що Polygon вдалося випередити такі мережі, як Hive та BNB Chain, і в результаті платформа посіла друге місце на ринку ігор.

Кількість адрес на цьому блокчейні в березні становила 138 081. Однак перше місце, як і раніше, займає Wax, у якого 314 000. Повідомляється, що в криптоспільноті Polygon починають розцінювати, як майбутнього лідера сегменту онлайн-ігор.

Чим викликаний такий динамічний стрибок зареєстрованих адрес, що належать до ігрової спільноти? Автори звіту вказують на появу гри під назвою “Hunters On-Chain” від BoomLand. За останні 30 днів відбулося збільшення кількості UAW більш ніж на 170 000%. Гра з’явилася на ринку у січні цього року.

Це адаптація мобільного додатка BoomLand Hunt Royale у версії Web3. Рольова гра поєднує екосистему невзаємозамінних токенів (NFT) і виконана в стилі, що нагадує Minecraft. На даний момент компанія Polygon Labs уклала низку партнерських угод із такими організаціями, як Warner Music, Starbucks, Adidas, Reddit та Adobe.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: WhatsApp скопіював одну з популярних функцій Telegram: подробиці

Ми раніше повідомляли, що керівництва цілої низки IT-компаній, що представлені на українському ринку, розглядають можливість звільнення фахівців як програмістів, так і співробітників, зайнятих у суміжних галузях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Українська криптобіржа Kuna відмовиться від підтримки гривні через позицію регуляторів

Альтернатива Starlink? В Україну поставлять нові термінали для ЗСУ

За матеріалами сайту bitcoin.pl

Prompt
#Блокчейн #Polygon #може #стати #лідером #ігрового #ринку #подробиці

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар