Чому заводити собаку корисно для здоров’я

Лайфхаки

Дослідники з Університету Уппсали в Швеції розкрили захоплюючу інформацію про те, як володіння собакою впливає на ваше здоров’я, і результати виявилися досить примітними.

У своєму дослідженні вчені порівняли дані про людей у віці від 40 до 80 років, які не мали серйозних захворювань і проблем з серцево-судинною системою на початку експерименту, з даними про домашніх собак. У дослідженні взяли участь загалом 3,4 мільйона людей.

Результати показали, що власники собак, як правило, живуть довше, ніж ті, хто не має цих домашніх тварин. У цих людей також покращилася робота серця і знизився кров’яний тиск. Цей ефект був особливо виражений у пацієнтів, які перенесли серцевий напад.

З точки зору конкретних цифр, ймовірність смерті від серцевого нападу була на 65% нижчою у власників собак порівняно з тими, хто живе без домашньої тварини. Крім того, було виявлено, що ризик знижується на третину у тих, у кого вже є проблеми з серцем і судинами.

Важливо пам’ятати, що новинні матеріали не слід інтерпретувати як медичні рекомендації. Завжди проконсультуйтеся з медичним працівником, перш ніж приймати будь-які рішення, пов’язані зі здоров’ям.

#Чому #заводити #собаку #корисно #для #здоровя

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар