Чи здорожчає Біткоїн та чого очікувати від засідання FOMC

Лайфхаки

Федеральний комітет з операцій на відкритому ринку (FOMC) Федеральної резервної системи США повинен оголосити своє рішення про підвищення ставки. Очікується, що FOMC збереже цільовий діапазон ставки по федеральних фондах на рівні 5,25-5,5%, що є 22-річним максимумом

Чи здорожчає Біткоїн та чого очікувати від засідання FOMC

Чи здорожчає Біткоїн та чого очікувати від засідання FOMC Фото: freepik.com

Голова ФРС Джером Павелл дав зрозуміти, що комітет оцінить вплив нещодавніх підвищень ставок. Оскільки інфляція все ще залишається вищою за цільовий показник ФРС у 2%, комітет FOMC має намір оголосити «паузу» вдруге цього року. Однак ФРС може підвищити процентні ставки ще на 25 б.п. наприкінці року, якщо інфляція зросте.

Річна ставка PCE, провідний показник інфляції ФРС, зросла до 3,3% у липні (з 3% у червні). Ринок праці охолов, а рівень безробіття зростає.

Гіганти Уолл-стріт передбачали «паузу» у вересні, але зростання цін на нафту загрожує знову підштовхнути інфляцію до зростання. JPMorgan, Goldman Sachs, Morgan Stanley, Barclays, BNP, BMO, Bloomberg, Nomura і Wells Fargo схиляються до того, що FOMC оголосить про «паузу». Тоді як Raymond James та Mizuho очікують підвищення ставки на 25 б.п.

«Ми очікуємо, що ФРС залишить ставки без змін на засіданні FOMC, зберігаючи при цьому тенденцію до посилення. Ми вважаємо, що медіанна точка 2023 року продовжить показувати ще одне підвищення в цьому році, в той час як існує ризик того, що довгострокова точка буде переглянута в бік підвищення».

Цікаве по темі: Ключові події, які вплинуть на ціну Біткоїна цього тижня

Інструмент CME FedWatch Tool показує 99% ймовірність «паузи» на наступному засіданні FOMC 20 вересня. Тим часом, індекс долара США (DXY) все ще залишається вище 105, що створює ризик того, що ціна BTC продовжить перебувати під тиском.

Біткоїн наближається до $30000

За останні 24 години ціна BTC підскочила на 1%, і зараз вона торгується на рівні $27 168. 24-годинний мінімум і максимум — $26 918 і $27 488, відповідно. Однак ціна залишається волатильною напередодні рішення ФРС щодо монетарної політики.

За тиждень Біткоїн виріс на 5%, оскільки трейдери очікують значного зростання після засідання FOMC. Це поверне вкрай необхідні бичачі настрої на фоні покращення технічних моделей графіків.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

SEC погодилася розсекретити таємні документи Binance

Що можна було купити за 1 біткоїн на піку курсу щороку

Топ-5 маловідомих, але дуже перспективних мемкоїнів вартістю менше ніж $1

Prompt
#Чи #здорожчає #Біткоїн #та #чого #очікувати #від #засідання #FOMC

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар