Coinbase припинила підтримку платіжної системи банку Signature

Лайфхаки

Клієнти збанкрутілого банку тепер не зможуть обслуговувати свої рахунки на біржі

Coinbase

Coinbase Фото: devby.io

Американська криптобіржа Coinbase обмежила транзакції через платіжну систему проблемного банку Signet. Про це пише Wall Street Journal. Клієнти та вкладники Signature переводили через цю систему фіатні гроші на рахунки у криптобіржі. Виведення грошей та інші операції тепер також не доступні. У прес-службі біржі повідомили, що зараз відбувається пошук нового партнера, який надав би користувачам свою платіжну інфраструктуру.

Раніше ЗМІ повідомляли, що керівництво Coinbase розглядає можливість запуску криптоплатформи за межами США. Нагадаємо, проблеми у Signature почалися на початку березня, коли регулятор провів аудит, за результатами якого 12 березня було ухвалено рішення про відкликання його ліцензії.

Банкрутство банку стало третім за масштабами в історії США. Тим не менш, інфраструктура Signet все ще функціонує. Signature запустив її у 2019 році. За цей час до неї приєднався такий великий представник криптоіндустрії, як емітент стейблкоінів Circle Internet Financial.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Губернатор Флориди збирається заборонити CBDC і закликає коаліцію штатів наслідувати його приклад

Ми раніше повідомляли, що з 2025 року британських користувачів зобов’яжуть вносити до своїх регулярних податкових декларацій доходи, які отримують від інвестицій у криптовалюти. Про це йдеться у тексті поправок до державного бюджету, який подав Мінфін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Новий троян в Telegram і WhatsApp викрадає криптовалюту — дані ESET

Новий ШІ інструмент VC Exit Predictor здатен передбачити успішність стартапів — деталі

За матеріалами сайту cryptomisto.com

Prompt
#Coinbase #припинила #підтримку #платіжної #системи #банку #Signature

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар