Це взуття збільшить швидкість ходьби на 250% (відео+фото)

Лайфхаки

Найшвидше в світі “взуття” збільшує швидкість ходьби на 250%. Воно коштує $1 400, вам не доведеться балансувати, оскільки буде відчуття, що ви йдете по рухомому тротуару.

Стартап з Пітсбурга Shift Robotics винайшов “взуття”, яке дозволяє вам ходити на 250% швидше, не витрачаючи при цьому додаткової енергії. Проте ці пристрої вимагають певної міри навичок для використання.

Інженер-механік Сюньцзе Чжан раніше їздив на роботу на скутері, але після того, як він ледь не потрапив у аварію, він поставив перед собою завдання з’ясувати, як дозволити людям йти швидше, не докладаючи більше зусиль і не піддаючи себе додатковим ризикам безпеки.

Закінчивши інститут робототехніки Карнегі Меллона, він заснував Shift Robotics разом із командою інженерів, робототехніків та дизайнерів кросівок, і разом вони розробили Moonwalkers, щось середнє між взуттям та моторизованими роликовими ковзанами, які можуть прискорити ходьбу власника.

Як вони працюють: Moonwalkers призначені для кріплення до підошви будь-якого взуття, яке ви вже носите. Щоб активувати їх, ви піднімаєте одну з п’ят і трохи повертаєте її, перш ніж знову опускати. Щоб вимкнути їх, просто підніміть ту саму п’яту і знову опустіть її.

При активації датчики у взутті збирають дані про вашу ходу. Потім алгоритми машинного навчання використовують ці дані для контролю швидкості, з якою обертаються вісім моторизованих коліс у нижній частині кожного взуття.

“Нема потреби балансувати”, — сказав Чжан. – Просто йдіть швидше, щоб прискоритися, і йдіть повільніше, щоб сповільнитися».

Середня швидкість ходьби для людей становить від 3 до 6 км/год — скажімо, при 4,8 км/год вам знадобиться 20 хвилин, щоб пройти кілометр. Але Moonwalkers можуть збільшити швидкість до 11,2 км/год, або всього 8,6 хвилини, щоб пройти кілометр.

Це солідний темп бігу, але ви не будете потіти. Цей досвід описується як ходьба по рухомому тротуару в аеропорту – ви не витрачаєте ніяких додаткових зусиль, але при цьому їдете швидше.


#Це #взуття #збільшить #швидкість #ходьби #на #відеофото

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар