де клієнти незабаром зможуть замовити таксі

Лайфхаки

Для спільних користувачів сервісів Umico та Uklon діятиме програма лояльності, в рамках якої оплачувати поїздки можна буде накопиченими на маркетплейсі бонусами

uklon

Фото: uklon.com.ua

Український райдхейлінг-сервіс Uklon анонсував вихід на міжнародну арену. Зокрема, цього тижня стало відомо, що найближчими днями послугами Uklon зможуть користуватися клієнти в Азербайджані. Компанія розгортає у країні свою інфраструктуру. Незабаром стане доступний мобільний додаток для замовлення таксі, а також додаток для водіїв.

За словами керівника компанії Віталія Дятленка, на початковому етапі Uklon з’явиться у столиці Азербайджану, місті Баку. Компанія запускає свій сервіс на азербайджанському ринку у партнерстві з локальним маркетплейсом Umico.

Для спільних користувачів сервісів Umico та Uklon діятиме програма лояльності, в рамках якої оплачувати поїздки можна буде накопиченими на маркетплейсі бонусами. Так компанія Uklon реалізувала анонсовану у травні 2022-го франшизу для глобальної експансії на нові ринки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вірус із Telegram краде гроші користувачів Apple: як убезпечити себе

Ми раніше повідомляли, що 2 травня Рада прийняла за основу законопроект №8244, який пропонує низку змін до Кодексу законів про працю. Документ передбачає приведення національного законодавства про працю у відповідність до положень директиви Ради Європейського Союзу, що стосується охорони прав працівників у разі передачі підприємств або бізнесових структур іншому власнику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Сумарна капіталізація фінтех-індустрії до 2030 року сягне $1,5 трильйона – звіт експертів

Техкомпанії звільнили рекордну кількість співробітників: хто у лідерах

За матеріалами сайту fintechinsider.com.ua

Prompt
#де #клієнти #незабаром #зможуть #замовити #таксі

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар