Де шукати головні новини зі світу криптовалют і NFT у 2023 році

Лайфхаки

Новинні сайти залишаються на першому місці, де інвестори черпають актуальну та свіжу інформацію зі світу крипти та NFT, за допомогою чого залишаються в курсі важливих ринкових потоків, цінових коливань та нових проєктів, таких як Chainers

Криптовалюти

Криптовалюти Фото: freepik.com

Крипта хоч і є досить прибутковою, однак це найризикованіший актив, тому без належного управління (яке можливе лише за умов моніторингу новин) буквально за день можна втратити все. Як освоїтись на інформаційному просторі, розберемось далі.

Чи всі криптовалютні сайти заслуговують на довіру?

На жаль, фейкові новини — серйозна загроза для криптоіндустрії. Багато новинних агентств мають приховані зв’язки з біржами, власниками великих запасів крипти та творцями цифрових активів. Через цю зацікавленість вони можуть вдаватися до дезінформації у своїх повідомленнях, зокрема, граючи певну роль у коливанні вартості монет. Крім того, оскільки вони мають фінансову зацікавленість у цих валютах, веб-сайти/канали можуть інтенсивно їх рекламувати.

Щоб уникнути подібних шахрайств, варто вивчити всі найбільші криптовалютні новинні ресурси/персоналії, за якими ви стежите. Щоб допомогти вам знайти більш надійні джерела новин, ми склали список найкращих криптовалютних сайтів. Крім того, ми також додали кілька причин, чому вам варто обрати саме ці ресурси.

Найкращі інформаційні сайти про криптовалюту

Market Pro від Cointelegraph

Має інструмент Markets Pro для інвесторів і трейдерів для отримання криптовалютних новин в режимі реального часу. Сайт пропонує переклад матеріалів багатьма мовами: японською, німецькою, бразильською, іспанською та ін. Також ресурс має канал на YouTube.

Це відмінне місце для початківців, щоб дізнатися більше про криптовалютну термінологію, метамови, додатки, протоколи DeFi та інше. Сайт має спеціальні розділи по управлінню криптою та пропонує експертні думки, індекси цін, огляди цифрових валют.

Цікаве по темі: Чи здорожчає Біткоїн та чого очікувати від засідання FOMC

«Живі» графіки цін від CoinDesk

Веб-ресурс в індустрії близько 10 років, пропонує широкий вибір контенту, включаючи новини, відео, подкасти та інформаційні бюлетені, співпрацює з різними експертами, публікуючи їх аналітику. Це один з найпопулярніших криптосайтів у світі.

CoinDesk — це:

  • надійне джерело новин для Web 3.0 та криптовалют;
  • CoinDeskTV з порадами від крипто-експертів;
  • графіки цін в реальному часі.

Занурення в індустрію від Decrypt

Сайт пропонує серйозні курси з криптовалют, а також глибоке занурення в галузеві тенденції, важливі події та інші провідні криптовалютні теми.

Криптовалюти

Криптовалюти Фото: freepik.com

Аналіз фінансових ринків із Bankless

Сайт пропонує розсилку новин та серію подкастів, висвітлює мережі Ethereum, спеціалізується на застосунках DeFi, проводить детальні бесіди про протоколи відкритих фінансів для інвесторів.

Криптовалютні новини на Hodl.fm

Тут ви знайдете якісний редакційний контент у вигляді блогів-дайджестів на теми на кшталт «Які найкращі криптовалюти купити зараз», висвітлює останні новини про NFT, метавсесвіт та P2E, аналізує ринок.

Читайте популярне: Що можна було купити за 1 біткоїн на піку курсу щороку

BeInCrypto

Пропонує останні криптовалютні новини, огляди та аналіз різних цифрових валют. На BeInCrypto є дошка оголошень, де бажаючі можуть знайти роботу, а також чат-канал для обговорення метапростору.

The Block

Сайт оснащений різними інформаційними панелями, де висвітлюються нестандартні теми, такі як криптовалютний венчурний капітал, криптовалютні ігри та метамережа, на ньому обговорюються результати глибоких криптодосліджень.

CryptoDaily

Пропонує поглиблений аналіз ринків для криптоінвесторів. На веб-ресурсі в режимі реального часу висвітлюються найголовніші зміни на ринках.

Глибока аналітика від CoinMarketCap

Високоавторитетна платформа, де публікуються криптоновини та інформація з бірж. Сайт розміщує поглиблені статті про технології, застосунки та інші матеріали, пов’язані з криптовалютами.

Компанія також фінансує криптовалютні дослідження і проводить глибокий аналіз ринків. Вебресурс містить спеціальний розділ для новачків, які хочуть зануритись у світ цифрових валют.

Обговорення NFT на DailyCoin

Цей сайт має окремі розділи для кожної криптовалюти та великі інформаційні блоки, присвячені кібербезпеці та фінтеху. Тут детально аналізуються новини про NFT.

Не пропустіть важливе: Контракт на видобуток від $10: як використовувати майнінг для інвестування та отримувати пасивний дохід

Трекер цін в реальному часі від Cryptonews

Сайт має чистий та акуратний інтерфейс, на якому зручно знаходити новини, що вас цікавлять. Платформа пропонує досить широкий вибір різного контенту: подкасти, навчальні посібники, путівники, блоги та багато іншого.

Головна особливість вебресурсу — трекер цін в реальному часі для інформування інвесторів про зміни в курсах купівлі та продажу топових монет.

Криптовалюти

Криптовалюти Фото: freepik.com

Інформативні вебінари від Blockworks

Тут представлена широка мережа подкастів на криптовалютну тематику, є окремі сегменти для крипто-екосистем, сайт підтримує дослідницьку платформу для виявлення показників DeFi в мережі.

Платформа відома своїми інформативними вебінарами на криптовалютну тематику

Найкраще для початківців — Coin Bureau

Багатоплатформне джерело, представлене як вебсайт новин, YouTube і подкаст. Одне з найкращих криптоджерел для початківців.

Coin Bureau пропонує освітній контент, наприклад, огляди криптовалют, розмови про біржі тощо. На сайті широко обговорюються такі питання, як політика Федеральної резервної системи США.

Coingape

На платформі регулярно виходять важливі новини про блокчейн, криптопроєкти, інтерв’ю та огляди. Експерти тут діляться аналітикою по провідним криптовалютам. Сайт доступний на кількох мовах, є розділ аналізу цін.

Висновок

Прогнозувати ф’ючерси на такий волатильний актив, як цифрові валюти, досить складно. Однак багато крипто-новинних сервісів можуть робити прогнози, використовуючи великі дослідження (глибоку професійну аналітику). Їхні штатні експерти можуть читати минулі тенденції, щоб розшифрувати, як зміниться ринок.

До слова, раніше ми писали, як почати вивчати аналітику ринку криптовалют.

Вибір надійного новинного сайту має вирішальне значення, оскільки він може допомогти виявити тенденції на ранніх стадіях. Слідкуйте за оновленнями в режимі реального часу та змінами цін, це допоможе вам оперативно коригувати свої інвестиції. Щоразу, коли існує ймовірність падіння цін на криптовалюту, ці новинні сайти першими проінформують вас про це.

Окрім старанного відстеження новинних каналів, ви також можете використовувати соціальні мережі. Наприклад, такі платформи, як Twitter, можуть запропонувати швидкі оновлення про криптовалюту. Також, ви також можете відвідувати відповідні форуми та дискусії на Reddit. Тут ви побачите нередагований погляд на існуючу криптовалютну сцену.

За матеріалами наших колег з англомовної версії сайту payspacemagazine.com.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

Агентство національної безпеки США причетне до створення Біткоїна

Топ-5 маловідомих, але дуже перспективних мемкоїнів вартістю менше ніж $1

Найкращі фільми про криптовалюту: Що подивитися на вихідних

Prompt
#Де #шукати #головні #новини #зі #світу #криптовалют #NFT #році

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар