Дія запустить мапу з “пунктами незламності”

Лайфхаки

У застосунку Дія запустять сервіс з інформацією про «Пункти незламності». Така мапа запрацює напередодні опалювального сезону, повідомив прем’єр-міністра Денис Шмигаль

Дія. Фото: freepik.com

Дія. Фото: freepik.com

Він нагадав, що минулої осені, коли росія почала повітряну атаку на енергетику, в Україні розгорнули мережу «Пунктів незламності», де за його словами, завжди є світло, тепло та зв’язок.

«Після закінчення опалювального сезону наш уряд продовжував удосконалювати мережу. Тож на виконання завдання глави держави доручив міністерствам цифровізувати дані про «Пункти незламності» в «Дії», – зазначив прем’єр.

Денис Шмигаль в Telegram

Денис Шмигаль в Telegram

Шмигаль підкреслив, що це має бути зручний сервіс, де є всі важливі дані про кожен пункт, його розташування та наявність необхідного обладнання.

Нагадаємо, у застосунку Дія почали бета-тестування нової послуги – оплати штрафу за адміністративне правопорушення. Ця послуга в Дії дасть змогу сплатити штраф без купи паперів, походів до суду та банку. Для цього потрібно лише кілька кліків у додатку.

Раніше ми писали, що в Україні презентували новий інструмент «Дія.Engine». Завдяки йому органи влади можуть зручно та швидко створювати реєстри, автоматизувати послуги й бази даних. Зараз на платформі «Дія.Engine» вже розробляється 50 реєстрів.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

5 нових сервісів у «Дія»: про що мова

Зеленський сказав у якій країні ЄС буде аналог «Дія»

Тепер у «Дія» можна зареєструвати нерухомість: інструкція

Prompt
#Дія #запустить #мапу #пунктами #незламності

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар