До кінця тижня на українців чекає різка зміна погоди – прогноз (карта)

Суспільство

Ще кілька днів в Україні буде сонячно, а ночами морози. З середини тижня погода зміниться. Стовпчики термометрів поповзуть вгору. Місцями потеплішає до +10°…+12°. Однак разом з потеплінням нагрянуть і дощі, литиме практично по всій країні.

Джерело: www.unian.ua

Про це свідчать дані Погода УНІАН.

У понеділок, 14 лютого, в Україні буде сухо і сонячно, лише в Криму очікується похмура погода. Вночі морози до -6°…-8°, а вдень по всій країні очікується “плюс”. Найтепліше буде на південному заході і південному сході, де місцями температура підніметься до +6°…+8°.

У вівторок, 15 лютого, із заходу в нашу країну почне заходити хмарність. Ясна і безхмарна погода очікується лише на сході і північному сході України. Буде сухо. Вночі морози очікуються на рівні -2°…-6°, а вдень повітря прогріється до +2°…+6°.

У середу, 16 лютого, по всій Україні буде невелика хмарність. У західних областях почнуться дощі. При цьому температура почне зростати: на заході та півдні України буде +5°…+8°. На решті території трохи прохолодніше, до +5°.

У четвер в Україні стане ще тепліше. На заході, на півдні та місцями в центральних областях повітря прогріється до +8°…+12°. На півночі та сході вдень очікується до +5°…+8°. При цьому температура підвищиться і вночі, до +1°…+ 3°, а в західних областях – до +3°…+5°.

Дощі трохи посиляться. Опади 17 лютого очікуються на заході та півночі України.

Перед вихідними, 18 лютого, в Україні трохи похолодає. У більшості областей очікується + 4°…+ 6°, на півдні та південному заході буде +6°…+10°. Опади продовжаться. У п’ятницю вони охоплять практично всю країну, за винятком окремих південних областей.

На вихідних дощі ще сильніше ослабнуть і практично покинуть територію України. Вдень температура триматиметься в межах +5°…+7°, а в суботу на заході очікується до +10°…+12°.

Народний прогноз на тиждень

14 лютого – День Трифона. Якщо до вечора небо туманне – чекай гарної погоди. Якщо небо зоряне – весна прийде пізно.

15 лютого – Стрітення. У цей день зима зустрічається з весною. Якщо сонце прогляне крізь хмари – до відлиги. Яка погода на Стрітення, такою буде і весна.

16 лютого – день Семена й Анни. Сніг в цей день віщує дощове літо.

17 лютого – день Миколи зимового. Настають Миколаївські морози.

18 лютого – день пам’яті мучениці Агафії, покровительки домашньої худоби. Сьогодні тварини підкажуть погоду. Свиня солому в барліг носить – до сильного холоду, хуртовини.

19 лютого – Вукола Смирнського. Морозно в цей день-весна буде бурхливою, а літо жарким і посушливим.

20 лютого – день Луки, Федора і Порфирія. Якщо в цей день несподівано загримить грім, то в цьому предки бачили пророчий знак, що влітку пропадуть сіножаті.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • На День святого Валентина в Україні буде сонячно і трохи потеплішає (карта)
  • Вже цього тижня в Україну може прийти метеорологічна весна-синоптик
  • Яка погода чекає українців навесні: народний синоптик зробив прогноз на кожен місяць
Оцініть статтю
Додати коментар