Дональд Трамп заробляє $1 млн на мемкоїні: про яку монету йдеться

Лайфхаки

Цю інформацію оприлюднила криптоаналітична фірма Arkham Intel

Дональд Трамп заробляє $1 млн на мемкоїні: про яку монету йдеться

Фото: freepik.com, pngwing.com

У недавньому оголошенні, яке відображає непередбачувану природу криптовалютного ринку, повідомляється, що колишній президент США Дональд Трамп отримав приголомшливий прибуток у розмірі 15 000% на мемкоїні, названому на його честь, MAGA (TRUMP).

Компанія Arkham розмістила на сайті X (колишній Twitter) інформацію про те, що спочатку отримані Трампом $7 100 у TRUMP, передані командою монети в період із серпня по жовтень 2023 року, зросли до суми понад $1,07 млн.

Трамп отримав 469 000 TRUMP, які на той момент оцінювалися в $5 600, у ніч на 19 серпня. Через два місяці він отримав ще одну суму TRUMP, яка на той момент коштувала близько $1500.

Попри те, що останнім часом ціна TRUMP становить $1,50, частка колишнього президента США залишається значною і становить $868 920 за його 579 281 токен TRUMP. Ринкова капіталізація мемкоїна досягла піка в $96 млн, а максимальна ціна за TRUMP склала $2,32, що на короткий час збільшило прибуток Трампа до $1,343 млн.

Про мемкоїн TRUMP

У TRUMP унікальна структура токеноміки, що передбачає 1% зборів з транзакцій і розподіл частини цих коштів для ветеранів США, боротьби з торгівлею дітьми, а також для маркетингових цілей, розвитку та ліквідності. Офіційна емісія становить 47 мільйонів монет.

Токен TRUMP набув не лише фінансової підтримки, а й значної культурної та політичної значущості. Нещодавнє схвалення з боку таких політичних діячів, як Рон ДеСантіс і Вівек Рамасавамі, які призупинили свої президентські кампанії на користь Дональда Трампа, мабуть, посилило бичачі настрої навколо токена.

Раніше ми писали про те, що створити власну криптовалюту сьогодні досить просто. Для цього не потрібні спеціальні знання та вміння. Достатньо лише 30 секунд вільного часу.

Вам може бути це цікаво:


Prompt
#Дональд #Трамп #заробляє #млн #на #мемкоїні #про #яку #монету #йдеться

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар