Електромобіль з ШІ встановив світовий рекорд

Лайфхаки

Спритність, інноваційність та сонячна енергія – ці компоненти дали потужний імпульс команді з Університету Нового Південного Уельсу, чий проєкт електрокару Sunswift 7 здійснив історичний прорив, установивши новий світовий рекорд швидкості на дистанції 1000 кілометрів

Фото: freepik.com

Фото: freepik.com

Студенти з Університету Нового Південного Уельсу протестували самозбірний електрокар, який працює від сонячної батареї. Sunswift 7 установив рекорд швидкості на дистанції 1000 км.

Під капотом не лише сонячні панелі, але й передовий вбудований ШІ від NVIDIA Jetson. ШІ допомагає ТС регулювати швидкість залежно від прогнозу погоди. Тобто, у разі очікуваного дощу, ШІ попередить водія, що потрібно прискоритися.

Не дивлячись на невелику вагу в 500 кг та аеродинамічний опір, який можна порівняти з шелестом листя, Sunswift 7 продемонстрував, що може легко долати відстані зі швидкістю 85 км/год, замкнувши трасу в часі 11 годин 53 хвилини і 32 секунди.

Sunswift 7. Фотограф Річарда Фрімена

Sunswift 7. Фотограф Річарда Фрімена, topgear.com

Такий результат допоміг електрокару встановити світовий рекорд. Тест-драйв проходив біля Австралійського автомобільного дослідницького центру, штат Вікторія. Загалом машина проїхала 240 кіл.

У процесі заїзду ТЗ зіткнулося з деякими складнощами – прокол шини та проблема з акумулятором. Щоб усунути ці проблеми, команді знадобилося 14 хвилин 52 секунди.

Керівник проєкту, Річард Хопкінс, підкреслив, що Sunswift 7 не вийде на серійне виробництво через високу вартість, але наголосив, що отриманий досвід і знання відкриють двері для майбутнього розробок ефективних батарейних автомобілів.

Зараз світ очікує офіційного підтвердження встановлення рекорду Гіннесом, комісія якого перебуває в процесі верифікації наданих результатів.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

Як заробити на штучному інтелекті: 5 перевірених способів

Google забезпечить правовим захистом користувачів ШІ-сервісів

Стартап ElevenLabs додав українську мову до своїх ШІ-дубляжів

Джерело: blogs.nvidia

Prompt
#Електромобіль #ШІ #встановив #світовий #рекорд

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар