Фальшивомонетників з Хмельниччини затримали !

Обласні новини

За повідомлення прес-центру УМВС на Хмельниччини області 1 лютого вдалось затримати злочинну групу яка виготовляла «не справжні» купюри національного зразка номіналом «500 грн»

Злочинна група була організована 38-річним жителем Хмельницького та 32 річним співучасником з Одеської області. Обоє мали кримінальне минуле і притягувались до кримінальної відповідальності.

Правоохоронці провели 18 обшуків у Хмельницькому та виявили , сотні тисяч фальшивих купюр іноземної та національної валюти, також виявили спеціальні кліше, зброю та наркотики.

Злочинна мережа нараховувала декілька осіб , структура була чітко організована. Був налагоджений збут третім особам . На зараз розслідування триває спільно з слідчими управління ГУНП в Хмельницькій, кримінальної поліції за процесуального керівництва прокуратури.

Купюра номіналом «500 грн» дуже популярна в фальшивомонетників, тому Національний банк України постійно поліпшує захист саме цього номіналу.

Жителям міста Старокостянтинів треба бути дуже обережними і перевіряти купюри які отримую від продажу чи інших операцій. У разі виявлення підробки звернутись до поліції.  

Оцініть статтю
Додати коментар