Food court та McDonald’s відкриють у Хмельницькому

Обласні новини

2021 рік для Хмельницького має стати роком гастрономічного дива. Понад рік в соціальних мережах хмельничани просили міську владу збудувати в місті ресторан McDonalds , і ось під новий рік мережею фейсбук почали ширитися чутки , що міська влада визначилась з місцем де буде збудований  саме цей ресторан.

З обговорень випливає що локацією для майбутнього ресторану має стати територія біля заводу «ТЕМП». Де хто з хмельничан критикує це місце : але, як здається для нас, локація обрана дуже вдало, так як район «Виставки» це не тільки один з найбільших міський парків, а ще й велика транспортна розв’язка. Саме з ТЕМПу підправляється безліч маршруток і  дуже легко доїхати до Києва , Старокостянтинова, Шепетівки , Красилова. Майже поряд знаходиться міський Автовокзал і улюблені ,та знанні на всю область подорожніми «хмельницькі пиріжки».

 Ось така «поділська конкуренція» може виникнути в найближчому майбутньому в обласному центрі.

Поміж тим в 2021 році хмельничани будуть мати змогу відвідати Справжній європейський Food court. Його будівництво вже розпочали у мікрорайоні Озерна, в районі вулиці Січових Стрільців та Старокостянтинівського шосе. URBAN BAZAR – це критий продуктовий ринок європейського формату загальною площею 12 000 м2.

 Ознайомлюючись з презентацію на сайті можна сказати що це буде симбіоз продуктового ринку та розважального комплексу. Відвідувачі зможуть в звичній європейській манері, з візочком,  проводити покупки на першому поверсі, скуштувати вишукані страви  кращих ресторанів міста на другому , або відпочити на «даху будівлі». Тераса під відкритим небом , саме так має виглядати третій рівень, це  простір для вечірок , гастрофестів, та цікавих івентів.

Ось таким неймовірно гастрономічним може видатись 2021 рік для міста Хмельницького.   

Оцініть статтю
Додати коментар