Генеральний прокурор Нью-Йорка подала до суду на криптовалютну біржу KuCoin, стверджуючи, що Ethereum є цінним папером

Лайфхаки

У пресрелізі NYAG говориться, що позов є частиною зусиль по боротьбі з незареєстрованими криптовалютними платформами

https://blockworks.co/

Генеральний прокурор штату Нью-Йорк Летиція Джеймс подала позов проти KuCoin, стверджуючи, що криптовалютна біржа порушує закон, пропонуючи токени, включаючи Ефір, які відповідають визначенню цінного паперу, без реєстрації в офісі генерального прокурора.

У позові Джеймс стверджується, що Ethereum вважається цінним папером відповідно до Закону Мартіна — нью-йоркського закону про боротьбу з шахрайством 102-річної давності. Закон дає Генеральному прокурору повноваження розслідувати шахрайство з цінними паперами та порушувати як цивільні, так і кримінальні справи проти порушників.

Цей позов є першим випадком, коли регулятор заявив у суді, що ETH є цінним папером. Хоча голова Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) Гері Генслер натякнув, що його агентство може розглядати Ethereum з цієї точки зору, Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) вже давно вважає, що і Біткоїн, і Ethereum є товарними активами.

Згідно з документом, офіс NYAG вважає, що ETH, Luna (LUNA) та стейблкоїн terraUSD (UST), що торгуються на біржі, є цінними паперами. Ціна ETH впала на 8% через 30 хвилин після того, як позов було оприлюднено.

У пресрелізі офісу NYAG йдеться:

«ETH, як і LUNA та UST, є спекулятивним активом, який у своєму прибутку залежить від зусиль сторонніх розробників. Подібні проєкти обіцяють майбутній прибуток тим, хто в них інвестує.»

Летиція Джеймс також стверджує, що KuCoin продає незареєстровані цінні папери через KuCoin Earn, свій продукт кредитування та ставок. Генеральна прокуратура змогла створити обліковий запис KuCoin, використовуючи комп’ютер з IP-адресою в Нью-Йорку, для купівлі та продажу цифрових токенів, за що KuCoin стягувала комісію. Правоохоронці також змогли внести токени до KuCoin Earn за певну плату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де подивитись правдиві резерви криптовалютних бірж

Позов від офіса NYAG, не перше зіткнення KuCoin із регулюючими органами. У 2022 році регулятори Південної Кореї звинуватили KuCoin у веденні незаконної комерційної діяльності без належної реєстрації. Аналогічні заяви у грудні зробив Центральний банк Нідерландів, заявивши, що біржа працює без ліцензії.

У своєму позові генеральний прокурор Джеймс домагається судової ухвали, щоб заборонити KuCoin представляти себе як біржу, заборонити компанії працювати в Нью-Йорку і зобов’язати KuCoin впровадити геоблокування на основі IP-адрес і місцеположень GPS, щоб запобігти доступу до KuCoin, її додатку та сервісів з Нью-Йорка.

Чиновник додала, що це їх восьма спроба приборкати тіньові криптовалютні платформи, які ігнорують закони й несуть ризик мешканцям Нью-Йорка.

Раніше ми писали, що Huobi, KuCoin та Binance продовжують допомагати російським користувачам обходити санкції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Prompt
#Генеральний #прокурор #НьюЙорка #подала #до #суду #на #криптовалютну #біржу #KuCoin #стверджуючи #що #Ethereum #цінним #папером

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар