«Хаббл» показав дуже стару галактику: вона не схожа на молодий Чумацький Шлях

Uncategorized

Галактика NGC 3384 займає центральне місце на новому зображенні, яке зробив космічний телескоп «Хаббл» НАСА.

Космічний телескоп «Хаббл» НАСА та Європейського космічного агентства зробив фотографію галактики NGC 3384. Вона має багато характерних рис еліптичних галактик. Вони світяться дифузно, відрізняються округлою формою, мають мало видимих особливостей і вони рідко демонструють ознаки недавнього зіркоутворення. Натомість у них переважають старі або старіючі зірки червоного кольору.

Це контрастує з активністю спіральних галактик, таких як Чумацький Шлях. Вони відрізняються великими популяціями молодих блакитних зірок у спіральних рукавах, що кружляють навколо яскравого ядра.

Автори та права: ЕКА/«Хаббл» та НАСА/Б. Лемер та ін.

Однак у NGC 3384 також є натяк на дископодібну структуру ближче до центру у вигляді центральної «смуги» зірок. У багатьох спіральних об’єктах також є така смуга, включаючи Чумацький Шлях. Вважається, що галактичні перемички направляють матеріал через ядро галактики і навколо нього, що допомагає підтримувати й підживлювати процеси, що там відбуваються.

NGC 3384 знаходиться приблизно за 35 млн світлових років від Землі в сузір’ї Лева. Нове зображення астрономи отримали за допомогою вдосконаленої оглядової камери космічного телескопа «Хаббл» НАСА/ЄКА.

Стаття «Хаббл» показав дуже стару галактику: вона не схожа на молодий Чумацький Шлях з’явилася спочатку на Цікавості.

#Хаббл #показав #дуже #стару #галактику #вона #не #схожа #на #молодий #Чумацький #Шлях

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар