Хмельницька облрада знайшла покупця на комплекс вартістю понад мільйон гривень | Новини Хмельницького “Є”

UncategorizedУчасники торгів виявились пов’язаними.

Хмельницька обласна рада провела аукціон з продажу автовагової, яка розташована на території Чотирбоківської сільради Шепетівського району. Про це стало відомо зі сайту “Прозорро.Продажі”.

Йдеться про автовагову та гараж загальною площею 391,5 квадратних метрів. Також на території є розвантажувальний майданчик – 3 тисячі 400 квадратних метрів, металева огорожа та під’їзна колія з естакадою. Комплекс розташований на відстані двох кілометрів до центру села, поблизу залізничної станції “Чотирбоки”.

Автовагова збудована у 1989 році. Матеріал стін будівель – цегла. Технічний стан – «добрий»: обладнання, що було в експлуатації, повністю відремонтоване або реконструйоване, у доброму стані.

Стартова ціна комплексу становила 1,15 мільйона гривень.

На торги прийшли два учасники: Селянське (Фермерське) господарство “Мендрик Анатолій Олександрович” та ФГ “Нива рідного краю” Наталії Медрик, яке й запропонувало найвищу ціну – 1,41 мільйона гривень.

Варто зазначити, що учасники є пов’язаними між собою.

За даними opendatabot.ua членом Селянського (Фермерського) господарство “Мендрик Анатолій Олександрович” є син голови товариства Медрик Анатолій Анатолійович. Останній своєю чергою є директором та засновником Селянського (Фермерського) господарства “Віта”. Підписантом цього підприємства є також Наталія Мендрик.

Раніше сайт “Є” писав, що Хмельницька облрада виставила на продаж кілька об’єктів нерухомості від продажу якого хотіли отримати близько трьох мільйонів гривень.Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар