Хмельницький відвідав власник найпопулярнішого телеграм-пабліку “Труха Україна” – системна допомога дітям в пріоритеті

Обласні новини

Всебічна допомога військовим та постраждалим українцям в рамках програми «ТрухаДопомагає».

Максим Лавриненко, власник телеграм каналів «Труха», у тому числі «Труха-Хмельницький», на численні прохання підписників відвідав місто Хмельницький.

Засновник та головний адміністратор телеграм-каналу Максим особисто займається логістикою обладнання для військових та збирає потреби українців для подальшої реалізації необхідної допомоги.

Головний принцип «Трухи» — це орієнтація на підписників, їх думка дуже важлива. Команда завжди прислуховується до порад, критики та пропозицій, тож така комунікація між підписниками та адміністратором дуже тісна.

Нещодавно Максим звернув увагу на численну кількість звернень, щодо одноманітної допомоги. Тобто  українці з різних міст вважають, що основна допомога від каналу надходить ЗСУ та постраждалим від ракетних атак. Дуже часто писали про дітей, що під час війни вони особливо потребують підтримки, що треба розширити спектр допомоги. І не зважаючи на те, що місцева влада різних міст надає найнеобхідніше у центри підтримки та реабілітації дітей, все одно, нагальні проблеми залишаються.

Таким чином було прийнято рішення поспілкуватися з керівниками місцевих дитячих центрів (підтримки, реабілітації, розвитку), про які писали підписники, дізнатися про їхні нагальні потреби.

Максим Лавриненко вже відвідав реабілітаційний центр у Тернополі. 18 жовтня відбулася зустріч з керівництвом Хмельницького міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Школа життя”.

В центрі, на безкоштовній реабілітації, знаходиться 104 дитини Хмельницької територіальної громади. Зиска Наталія Федорівна розповіла про 3 форми реабілітації: денний догляд, індивідуальне відвідування, послуги вдома.

Наталія зазначила, що активісти та благодійники надають допомогу. Та самим необхідним для зручності дітей, працівників, батьків є придбання підйомника. Його орієнтовна вартість становить  350 тис. грн. Потрібні також канцтовари та інші речі повсякденного життя – побуту та навчального процесу, канцтовари, батарейки книжки, розмальовки тощо. Максим Лавриненко ознайомився з цими потребами, пообіцяв допомогти в першу чергу з розв’язанням найнагальніших питань.

Наразі Максимом заплановані зустрічі у центрах реабілітації дітей у Луцьку та Чернівцях. Це саме ті міста в яких підписники були більш активними, щодо допомоги діткам. Надалі перелік міст можливо збільшиться.

У 2023 році колектив телеграм-каналу «Труха» було нагороджено почесною грамотою обласної державної адміністрації за «вагомий внесок у боротьбу на інформаційному фронті», видання було нагороджено за публікацію суспільно важливої інформації, зокрема повідомлень силових органів та державних установ, на мільйонну аудиторію, а також за внесок у боротьбу з російською інформаційною пропагандою.

Читайте також: Труха-Хмельницький: як телеграм-канал допомагає ЗСУ та інформаційному фронту

PR
Автор: Адміністратор сайту

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар