Інтернет Starlink запрацює на звичайних смартфонах

Лайфхаки

Послуга, схоже, конкуруватиме із супутниковою функцією Emergency SOS для iPhone і з компанією AST Space Mobile, яка наступного року також має намір надавати послуги стільникового супутникового зв’язку на немодифікованих смартфонах

Інтернет Starlink запрацює на звичайних смартфонах

Фото: pixabay.com, freepik.com

SpaceX запустила новий вебсайт, присвячений просуванню майбутнього сервісу Starlink для мобільних телефонів, пише PCMag. У вівторок ввечері компанія представила сторінку «Starlink Direct to Cell» зі слоганом:

“Безперебійний доступ до текстових, голосових повідомлень і даних для телефонів LTE по всьому світу”.

Direct to Cell конкуруватиме з аналогічними послугами від AST SpaceMobile та Apple, даючи змогу передавати сигнал 4G LTE із супутників на стандартні смартфони без необхідності додаткового обладнання або спеціального програмного забезпечення.

Система буде використовувати супутникову мережу Starlink на орбіті Землі. Новий сервіс дозволить користувачам звичайних смартфонів з підтримкою 4G LTE надсилати текстові та голосові повідомлення, а також передавати файли безпосередньо через супутники.

На новому сайті повідомляється, що SpaceX планує запустити сервіс для передачі текстових повідомлень через супутник наступного року. Потім, у 2025 році, компанія планує запустити голосовий і текстовий зв’язок. У 2025 році ця ж система буде підтримувати стільниковий зв’язок з IoT-пристроями.

Але перш ніж SpaceX офіційно запустить сервіс, компанія має отримати дозвіл Федеральної комісії зі зв’язку США. SpaceX лобіює якнайшвидше схвалення своєї заявки на використання необхідних радіодіапазонів. Однак інші компанії, серед яких Dish Network і партнер Apple — компанія Globalstar, виступили проти частини зусиль SpaceX зі створення стільниково-супутникової служби.

Раніше ми писали про те, що офіс SpaceX відкриється в Європі.

Інші популярні матеріали рубрики “Технології”:

Prompt
#Інтернет #Starlink #запрацює #на #звичайних #смартфонах

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар