Інвестиції у фінтех-технології на території Сінгапура досягли абсолютного максимуму

Лайфхаки

Загальний обсяг інвестицій перевищив позначку $4,1 млрд. Найбільша частка вкладень, як і раніше, припадає на криптовалюти та блокчейн

Інвестиції у фінтех-технології на території Сінгапуру досягли абсолютного максимуму за останні три роки. Вкладення в цей сектор зросли на 22% і досягли $4,1 млрд, зафіксувавши 250 угод зі злиття та поглинання, приватного та венчурного капіталу.

Згідно з останнім звітом KPMG Pulse of Fintech, це друге за величиною вливання коштів у фінтех за останнє десятиліття: у 2019 році, незадовго до початку глобальної пандемії, інвестиції перевищили $5,62 млрд.

По всьому світу у 2022 році вкладення у фінтех досягли $164,1 млрд у рамках 6006 угод, порівняно з рекордними $238,9 млрд від 7321 угоди у 2021 році. Трьома основними областями світових інвестицій у 2022 році були платежі, за якими слідували криптовалюта та блокчейн, а також регтех (регуляторні технології).

У Сінгапурі кошти були спрямовані в три основні області: криптовалюти та блокчейн, платежі та технології добробуту. Блокчейн та криптовалюти викликали високий інвестиційний інтерес і у 2021 році. Тоді категорія залучила майже половину загального обсягу коштів, зібравши $1,48 млрд в результаті 82 угод.

Однак варто врахувати, що крах великих компаній Three Arrows Capital, Terra і FTX сприяв зниженню інвестиційної активності в Сінгапурі. Хоча ринок досить швидко оклигав від шоку, за прогнозами фахівців KPMG, інвестиції в криптосектор у першій половині цього року будуть досить стриманими. Це зумовлено підвищеним інтересом світових регуляторів до цієї сфери.

Хорошу інвестиційну динаміку на території Сінгапуру продемонстрував сегмент платежів. Якщо у 2021-му обсяги вкладень у даний сектор становили $628 млн, то вже до кінця 2022-го цей показник досяг позначки $984,8 млн. Крім того, спостерігалося значне зростання в галузі високих технологій, де обсяги інвестицій за підсумками минулого року становили порядку $500 млн.

Раніше ми розповідали про фінтех-стартапи на мільйон. Кому і як вдалося виграти перегони за інвесторами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Prompt
#Інвестиції #фінтехтехнології #на #території #Сінгапура #досягли #абсолютного #максимуму

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар