Криптовалютний банк Silvergate заявив про свою ліквідацію

Криптовалюта

Вихід із ринку пов’язують із торішнім обвалом індустрії цифрових активів. Скандальна криптобіржа FTX була одним із основних клієнтів банку

Один із найвідоміших у світі криптовалют і токенів банк Silvergate заявив у середу, що згортає діяльність та ліквідує більшу частину своїх операційних підрозділів. Акції компанії після цієї новини впали на понад 36%.

Silvergate, поряд із нью-йоркським Signature Bank, є одним із двох основних банків, які обслуговують найбільші крипто-компанії. Активи Silvergate оцінюються в $11 млрд у порівнянні з більш ніж $114 млрд у Signature. Збанкрутіла криптобіржа FTX була постійним клієнтом Silvergate.

«У світлі останніх змін у галузі та у законодавстві керівництво Silvergate вважає, що планомірне згортання операцій банку та добровільний вихід з ринку – найбільш правильне рішення», – йдеться у заяві прес-служби компанії.

Усі депозити клієнтів будуть повністю погашені відповідно до внутрішнього регламенту про ліквідацію, текст якого був опублікований у середу. Повідомлення про ліквідацію прозвучало менш ніж через тиждень після того, як Silvergate заблокувала свою платіжну плату форму, відому як Silvergate Exchange Network або SEN, яка вважалася однією з основних пропозицій.

Інші послуги, пов’язані з депозитами, продовжать надаватись після закриття компанії. Раніше Міністерство юстиції США розпочало проти банку розслідування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проект Clover: європейський підрозділ TikTok посилить режим безпеки даних

Ми раніше повідомляли, що Mastercard та GIACT оголосили про початок співпраці з метою надання клієнтам безпечної процедури верифікації акаунтів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Маск розповів про плани Tesla випустити “майже повністю безпілотний автомобіль”

Фонд гарантування вкладів розпочав виведення з ринку Айбокс Банка

За матеріалами сайту cnbc.com

#Криптовалютний #банк #Silvergate #заявив #про #свою #ліквідацію

Оцініть статтю
Додати коментар