lifecell судиться з Vodafone через послугу: що сталось

Лайфхаки

У мобільному операторі lifecell стверджують, що послуга його конкурента Vodafone «Збереження номера» суперечить українському законодавству

lifecell, Vodafone

Фото: stockvault.net

Так, в середині січня ТОВ «Лайфселл» (lifecell) подав позов до Господарського суду Києва проти «ВФ Україна» (Vodafone) через його послугу «Збереження номера».

В ухвалі суду йдеться, що через вищевказану послугу клієнти Vodafone не можуть перейти до іншого оператора зі збереженням старого номера. І це прямо порушує право абонентів на вільний вибір оператора послуг зв’язку.

Також представники lifecell вважають, що послуга «Збереження номера» порушує право компанії на надання електронних комунікаційних послуг та право на отримання прибутку.

Тому lifecell просить суд зобов’язати Vodafone припинити надання послуги «Збереження номера».

Читайте також: Vodafone уклав угоду з Microsoft на $1,5 млрд: для чого

Своєю чергою суддя, який розглядає цю справу, прийняв позов і відкрив провадження у справі. Підготовче засідання призначили на 5 лютого.

У ситуації з позовом lifecell до Vodafone залишається чекати на рішення суду. Якщо він визнає позов lifecell обґрунтованим, це може призвести до видалення послуги «Збереження номера» від оператора Vodafone.

Зазначимо, наприкінці грудня 2023 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК), оштрафувала Vodafone на 68 тисяч гривень за відмову абонентам у переході до іншої мережі зі збереженням номера.

Раніше ми писали, що Банк Співдружності (CBA) і Vodafone оголосили про нову пілотну програму обміну розвідувальною інформацією, розроблену для того, щоб допомогти захистити клієнтів від зростаючої кількості SMS-шахрайства.

В рамках пілотного проєкту обмінюються оперативною інформацією, яка може свідчити про SMS-сками. Це дозволяє телекомоператору виявляти та припиняти діяльність зловмисників, а банку – проактивно блокувати підозрілі платежі та операції.

Ознайомтесь з іншими популярними матеріалами:

У monobank тепер доступна автооплата від lifecell

Суд скорегував рішення в справі проти Київстару і lifecell

Vodafone та Intel разом розроблятимуть мікросхеми нового покоління

Prompt
#lifecell #судиться #Vodafone #через #послугу #що #сталось

Source link

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар