Макроаналітик із Bloomberg прогнозував майбутнє фінансових ринків перед оприлюдненням CPI США

Лайфхаки

Індекс споживчих цін (CPI) у США за січень 2023 року має бути оприлюднений у другій половині дня 14 лютого

Головний макроаналітик Bloomberg Intelligence Майк Макглоун напередодні сьогоднішнього звіту поділився своїм баченням фінансових ринків й, зокрема, на Біткоїна (BTC). На додаток, Макглоун представив те, що, на його думку, може бути найвигіднішою стратегією у поточному стані ринку криптовалют.

На думку макростратега, сьогодні більше шансів виграти у тих, хто купує і ходлить, а не у тих, хто спекулює і використовує кредитне плече. Як причину аналітик називає зростаючу волатильність, характерну для ведмежих ринків.

Біткоїн, Nasdaq та ФРС

Що стосується поточних ринкових умов навколо Біткоїна, попри сильний відскок флагмана на початку 2023 року, Макглоун, як і раніше, вважає світову економіку несприятливою для криптовалют.

Показники індексу Nasdaq 100 до середини лютого зросли на 10%, а BTC додав у ціні 30%, проте, аналітик зазначає, що аналогічну продуктивність можна очікувати й у протилежному напрямку, коли фондовий ринок досягне дна.

Якщо ФРС продовжить посилення політики у боротьбі зі зростанням інфляції, то фінансові ринки, і особливо криптовалюти, як найризикованіші активи, зіштовхнуться із серйозними проблемами.

Однак прямо зараз обидва індекси, якщо розглядати BTC як зразок для крипторинка, знаходяться поблизу рівня, на якому ФРС США тричі пом’якшувала політику, виходячи з аналізу історичних даних. Якщо регулятор продовжить посилення, всупереч ризику рецесії, то зростаючі фінансові ринки, і особливо криптовалюти, зіткнуться із зустрічним вітром, підсумував Макглоун.

Інший широко відомий криптоаналітик Мікаель ван де Поппе зазначив: згідно з його прогнозом Базовий індекс споживчих цін (CPI) складе 5,5% порівняно з показником 5,7% у попередньому періоді. Він підкреслив, що це кардинально не вплине на поточну ситуацію на фінансових ринках, включаючи цифрові валюти.

Раніше ми писали, що Банківський комітет Сенату США планував провести слухання про ринок криптовалют. Засідання також відбудеться сьогодні, 14 лютого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Prompt
#Макроаналітик #із #Bloomberg #прогнозував #майбутнє #фінансових #ринків #перед #оприлюдненням #CPI #США

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар