Microsoft вбудувала в Windows безкоштовний аналог Photoshop: як скористатись

Лайфхаки

Операційні системи Windows 10 та 11 отримали оновлення з новою зручною опцією, яка дозволяє видаляти небажані елементи з фотографій за допомогою вбудованих інструментів

Фото: freepik.com

Фото: freepik.com

Ця можливість, відома як Generative Erase або “Генеративне стирання”, вже доступна в Photoshop, а також у найсучасніших смартфонах, таких як Google Pixel та Samsung Galaxy S24, тепер з’явилася і в стандартному додатку “Фотографії” Windows, дозволяючи легко видалити будь-які об’єкти з зображень завдяки технології штучного інтелекту.

Щоб використати Generative Erase, користувачам достатньо запустити редактор в додатку “Фотографії”, вибрати опцію “Стерти” та позначити об’єкт для видалення. Цей інструмент може прибрати все від ненавмисно потрапивших у кадр людей до дрібних дефектів чи небажаних предметів.

Читайте також: Microsoft анонсирует неожиданное обновление вместо Windows 12

Вирізка елементів. GIF: Microsoft

Вирізка елементів. GIF: Microsoft

Тестери програми попереднього перегляду ОС вже мають можливість оцінити цю функцію, а широкий реліз очікується у майбутніх оновленнях.

Окрім того, Microsoft активно працює над покращенням своїх вбудованих інструментів. Наприклад, у Paint тепер можна створювати зображення на основі текстового опису, а інструмент “Ножиці” в Windows 11 навчився витягувати текст з будь-яких зображень для подальшого копіювання.

Раніше ми повідомляли, що операційна система Windows 12 від Microsoft вийде в червні 2024 року. Головною особливістю нової версії операційної системи, за чутками, стане глибока інтеграція із системами штучного інтелекту.

Однак конкретні деталі цієї інтеграції поки що залишаються невідомими, враховуючи, що Microsoft вже зараз активно впроваджує ШІ в Windows 11 і навіть Windows 10.

Вас також може зацікавити:

Windows 11 тепер дозволяє витягувати текст зі скринів та розмивати фотофон

Windows 12 вимагатиме підписку, а в 11 версії знайшли приховану гру

Microsoft заплатить $15 тис. тому, хто знайде баги Bing AI

Джерело: The Verge

Prompt
#Microsoft #вбудувала #Windows #безкоштовний #аналог #Photoshop #як #скористатись

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар