Midjourney стане платною через надмірне скупчення дипфейків: подробиці

Лайфхаки

Компанія змушена вжити заходів через зростаючу кількість зловживань з боку несумлінних користувачів

Компанія обмежила безкоштовну версію сервісу. Фото: midjourney.com

Компанія, яка створила унікальний сервіс графічного контенту на основі штучного інтелекту, заявила цього тижня, що припиняє підтримку безкоштовної пробної версії Midjourney. У прес-службі зазначили, що генератор зображень стає дедалі популярнішим. Водночас залишається актуальною проблема безкоштовного доступу з боку користувачів до основного функціонала сервісу.

Оголошення про зупинення доступу до генератора зображень зі штучним інтелектом Midjourney зробив генеральний директор Девід Хольц, який послався на «надзвичайний попит та зловживання судовими розглядами». Згідно з повідомленням Washington Post, Хольц та команда розробників намагалися вирішити проблеми зловживань за допомогою підвищення рівня безпеки сервісу. Проте вжитих змін виявилося замало.

«Ми зупинили пробні версії через те, що величезна кількість людей створювали одноразові облікові записи, щоб отримати безкоштовні зображення… Це сталося одночасно з тимчасовим браком графічних процесорів. Дві речі зійшлися докупи, і це призвело до падіння сервісу для платних користувачів».

Завдяки розвитку генеративного штучного інтелекту використання генераторів зображень для створення дипфейків набирає обертів. Канали соціальних мереж забиті несправжніми, але досить переконливими зображеннями таких речей, як Папа Римський Франциск, одягнений у пуховик Balenciaga.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Японія приєднується до США, обмежуючи експорт обладнання для виробництва чіпів до Китаю

Нещодавно стартап Blocktrace повідомив про розробку чат-бота з використанням нейромережі ChatGPT, який використовуватиметься для моніторингу транзакцій у блокчейні. Цей чат-бот був названий Роббі. На даний момент Роббі аналізує інформацію в мережі Біткоїну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Емітенти Visa отримають новий інструмент на основі AI від Crayon Data

Lloyds шукає фінтех-компанії для участі у програмі «Запуск інновацій»

За матеріалами сайту gizmodo.com

Prompt
#Midjourney #стане #платною #через #надмірне #скупчення #дипфейків #подробиці

Source link

Оцініть статтю
Додати коментар